بیلبوردی که مسوول نداشت!

صداقت آمریکایی در قزوین
بیلبوردی که مسوول نداشت!

فروردین امروز – تنها چند ساعت پس از آنکه مقام معظم رهبری در 12 آبان در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان،ضمن حمایت از مذاکره کنندگان با پنج به علاوه یک، تأکید کردند: اینها فرزندان انقلاب و مأموران جمهوری اسلامی هستند که با تلاش فراوان در حال انجام دادن مأموریت سخت خود می باشند و «هیچ کس نباید آنها را تضعیف کند، مورد توهین قرار دهد یا سازشکار بداند»، تابلوهایی با عنوان «صداقت آمریکایی» در بیلبوردهای برخی از میادین ورودی و خروجی قزوین نصب گردید.این تابلوها که پیش از این در تهران و مشهد نصب گردیده بود، اما به دنبال واکنش های صورت گرفته جمع آوری شده بود، این بار در قزوین نصب گردید.
اینکه چه کسانی این تابلوهای چالش برانگیز را آنهم در آستانه مذاکرات ژنو در چهارراه ولی عصر و میدان جانبازان نصب کرده اند، سوالی بود که از حسین صلح جو، عضو شورای شهر قزوین پرسیدیم. وی با بی ارتباط خواندن نصب این تابلوها با شورای شهر، البته با حمایت تلویحی از نصب آنها، تاکید کرد: «نصب این بیلبوردها را در جهت تضعیف دیپلماسی هسته ای می دانم».
پس از آنکه طاهرخانی، معاون سیاسی امنیتی استاندار در گفت و گو با «فروردین امروز» تاکید کرد که برای نصب این تابلوها، هیچگونه هماهنگی با استانداری صورت نگرفته است، با نصرتی، شهردار قزوین تماس گرفتیم. او پیگیری موضوع را به مسوول روابط عمومی شهردری واگذار کرد و منجم هم گفت: شش عدد از بیلبوردهای سطح شهر در اختیار یکی از نهادهاست و این تابلوها در بیلبوردهای آنها نصب شده و شهرداری دخالتی در این موضوع ندارد.
سرانجام با مسوول روابط عمومی این نهاد تماس گرفتیم، او نیز با اظهار بی اطلاعی از موضوع، وعده داد که شنبه تماس بگیرید تا نتجه پیگیری های خود را بگوید. اما با نصب تابلوهایی با مضامین عاشورایی بر روی تابلوهای «صداقت آمریکایی» که همان شب صورت گرفت، پرونده این ماجرا را بسته شده تلقی کردیم. هر چند مشخص نشد؛ مسوولیت نصب این تابلوها با چه نهادی است.

جمعه 24 آبان 1392
13:00:08

نظر بدهید:

نام:
ایمیل:
صفحه شخصی: