روزهای داغ فوتبال قزوین

آفساید
روزهای داغ فوتبال قزوین

یکم-کاسپین در اولین دیدار رسمی دست به کار بزرگی زد و توانست در یک بازی زیبا و تماشاگرپسند، تیم استقلال جنوب را با شکست بدرقه کند.


در این فصل سخت پیش رو؛ «کاسپین» باید قدر تک‌تک امتیازات را بداند و با تجربه و تیزهوشی سرمربی‌اش، بتواند دست به کار بزرگی بزند.
کاسپین در این دیدار هماهنگ و روبه جلو بازی کرد و باید امیدوار باشیم در ادامه فصل هم این روند را پیگیری کند. امتیازات ابتدای فصل بسیار ارزشمند و راحت‌تر بدست می‌آید، اگر کاسپین با این رویکرد در بازی اول به جنگ حریفان برود شانس صعود خود را چند برابر خواهد کرد.
در این زمینه حضور تماشاگران و علاقه‌مندان به فوتبال برای حمایت از کاسپین هم می‌تواند تفطه اتکایی برای سعید دقیقی و شاگردانش باشد. البته خبر امیدوارکننده در این زمینه، پخش مستقیم بازی‌های کاسپین در این مسابقات توسط صدا و سیمای قزوین است که اقدامی ارزشمند و جالب توجه است.
دوم- مسابقات جام پیشکسوتان قزوین با حضور تیم‌های استان‌های مختلف در قزوین برگزار شد. این رقابتها با قهرمانی میزبان به پایان رسید اما نکته اساسی در این زمینه جمع شدن پیشکسوتان فوتبال استان به بهانه این رقابت‌ها بود که صحنه‌های کم‌نظیری را برای علاقه‌مندان فوتبال به وجود آورد.
پیشکسوتان فوتبال قزوین یکی از سرمایه‌های همیشگی این رشته پرهوادار هستند و اگر از توان و پتانسیل و تجربه این مردان موسپید استفاده شود، دستاوردهای خوبی را در فوتبال قزوین شاهد خواهیم بود. شاید در سایر بخش‌های فوتبال اختلاف‌نظر وجود داشته باشد ولی در بخش پیشکسوتان شاهد همدلی هستیم و برگزاری این رقابت ها یک گام به جلو بود.
سوم- چند روز پیش رقابت‌های ورزشی کارمندان دولت با حضور 600نفر از پرسنل ادارات استان برگزار شد. این رقابت‌ها می‌تواند در صورت توجه بیشتر به یک فستیوال ورزشی قابل توجه بدل شود. در راستای توسعه ورزشی همگانی و توجه به سلامت و نشاط جامعه می‌توان به فستیوال کارمندان دولت به شکل حرفه‌ای‌تر و عمیق‌تر توجه کرد و با تشویق فرهنگ ورزش در بین کارمندان دولت به افزایش سلامت روح و جسم و جان در جامعه کارمندی همت گمارد. در این زمینه شورای عالی ورزش استان و هیات ورزشی همگانی استان می‌توانند تقش مهم و محوری ایفا کنند.
 
امیر رجبی

يكشنبه 19 شهريور 1396
09:07:54