احداث ساختمان دارالقرآن یکی از افتخارات عمرانی شهر محمدیه است

شهردار محمدیه:
احداث ساختمان دارالقرآن یکی از افتخارات عمرانی شهر محمدیه است

دکتر نخستین گفت: احداث ساختمان دارالقرآن جهت افزایش سرانه فرهنگی- مذهبی و اعتقادی بالاخص جوانان یکی از افتخارات عمرانی شهر محمدیه است.به گزارش فروردین امروز؛ دکتر مریم نخستین شهردار محمدیه در بازدید از ساختمان دارالقرآن شهر محمدیه گفت: احداث ساختمان دارالقرآن جهت افزایش سرانه فرهنگی- مذهبی و اعتقادی بالاخص جوانان یکی از افتخارات عمرانی شهر محمدیه است که امیدوارم این پروژه تا پایان هفته جاری افتتاح و مورد بهره برداری قرار بگیرد و جوانان بتوانند در فضای معنوی به فعالیت بپردازند.

نخستین اظهارکرد: مهمترین نکته ای که ما باید به عنوان خدمتگزاران مردم در شهرداری و همچنین سایر مسئولان اجرایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک وظیفه مدنظر قرار دهیم  این است که بدانیم در برابر تعلیم و تربیت فرهنگی-اجتماعی آنها مسئولیم.

وی ادامه داد: بدون شک شهرداری و شورای شهر در کنار کارهای خدماتی و عمرانی در برابر مشکلات و معضلات فرهنگی در سطح جامعه نیز وظیفه دارد و به همین منظور تلاش خواهیم کرد تا در بودجه سال۹۹  علاوه بر هزینه های عمرانی و خدماتی از قبیل اصلاح جداول، جوی آب، روکش آسفالت و... مباحث فرهنگی و اجتماعی را نیز تعریف کنیم.

 وی افزود: همواره خود را موظف و مکلف می‌دانیم که به موضوعات فرهنگی مساجد نیز نگاه کنیم و کارها را با این رویکرد پیش ببریم تا بتوانیم سهم خود را در اوقات فراغت جوانان ادا کرده باشیم.

دکتر نخستین تصریح کرد: امیدوارم دارالقرآن محمدیه مکانی جهت استفاده حداکثری شهروندان محمدیه و ناحیه شهری مهرگان باشد و خانواده ها بتوانند از خدمات آن بهره ببرند.

 شهردار محمدیه در پایان از امام جمعه محترم شهر محمدیه بابت راهنمایی‌ها و ارائه راهکارها در جهت پیشبرد و تسریع پروژه مذکور، اعضای محترم شورای شهر، کلیه پیمانکاران، شهرداران گذشته و پرسنل شهرداری که در ساخت دارالقران همکاری کردند؛ تشکر و قدردانی کرد.


سه شنبه 10 دي 1398
11:11:53