نشاط

نشاط
يكشنبه 29 اسفند 1395
آفساید

ورزش استان قزوین باوجود همه فراز و فرود‌ها، سالی معمولی را پشت سر‌گذاشت؛ مثل همیشه در رشته‌های انفرادی، ورزشکاران قزوینی، یک روند نسبتاً موفق را در رشته‌هایی مانند کاراته، رزمی، وشو و صخره‌نوردی، تکواندو و... در پیش داشتند؛ ولی در رشته‌های گروهی و تیمی، نتوانستیم آن چنان که باید توفیق داشته‌باشیم.
يكشنبه 29 اسفند 1395
با بانوی تیرانداز قزوینی پس از حضور در جام جهانی

الهام هریجانی، تیرانداز ملی پوش قزوینی سال‌هاست که پیراهن تیم ملی را به نام خود سندزده و تیرهای خوبی را به سمت سیبل شلیک کرده‌است. هدف‌گیری‌های منسجم هریجانی باعث شده تا ابراهیم برخورداری دیگری در قسمت بانوان در تیراندازی قزوین شاهد باشیم و دیارمینودری در دو قسمت آقایان و بانوان تیراندازان ثابتی در تیم ملی داشته‌باشد.
چهارشنبه 11 اسفند 1395
آیا باغستان سنتی قزوین میزبان ایستگاه زباله خواهد شد؟

یکم- خانم‌های سالنی‌باز قزوینی در تیم "پارس نوین" دست به کار بزرگی زدند و توانستند با کسب بیست امتیاز به لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور صعود کنند. این خبری بسیار امیدوارکننده برای ورزش بانوان خصوصا فوتسال است.
پنجشنبه 5 اسفند 1395
خاطره‌بازی با « شکیبا» کاپیتان سپهرالکتریک؛

تقویم خاطرات را با داوود شکیبا کاپیتان حال حاضر سپهرالکتریک ورق زدیم تا به عملکرد رویایی شاگردان معمارزاده در لیگ کارگری، لیگ دو، لیگ یک و حالاهم به‌احتمال‌زیاد لیگ برتر رسیدیم.
پنجشنبه 21 بهمن 1395
آفساید

هفته گذشته دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به استان قزوین سفر و از پروژه‌های مختلف ورزشی بازدید کرد. تاکید سلطانی‌فر بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی و افزایش اعتبارات عمرانی، از نکاتی بود که می‌تواند در افزایش سرانه اماکن ورزش استان بسیار مثمرثمر باشد.
پنجشنبه 21 بهمن 1395
از قزوین تا اراک با ذخیره طلایی رضایی؛

میلاد احمدی همان بازیکنی است که فصل گذشته به ذخیره طلایی مجید رضایی تبدیل شد و در بسیاری از بازی‌ها کار را برای رضایی و کاسپین درآورد.
شنبه 25 دي 1395
آفساید

در روزهای اخیر اطلاعیه ثبت‌نام انتخاب ریاست چندین هیات ورزشی در رسانه‌ها منتشر شده است و علاقه‌مندان به ورزش در رشته‌هایی مثل دوومیدانی و... منتظر هستند تا افرادی توانمند برای مدیریت این هیات‌ها پای در میدان بگذارند.
شنبه 25 دي 1395
عباسی‌فرد، بانوی سیبل و نشانه‌روی قزوین:

تیراندازی قزوین این‌بار از بانوی ورزشکار دیگری رونمایی کرد تا شاهد درخشش مهدیه عباسی‌فرد در مسابقات جوانان آسیا باشیم. عباسی‌فرد که متولد75 است قبل‌از ورود به عرصه سیبل و نشانه‌روی به‌مدت 8سال ووشو کار کرده تا اینکه از سال93 به‌صورت رسمی پا به میدان تیراندازی گذاشت؛
شنبه 20 آذر 1395
پای صحبت‌های صفرپور، بهترین مربی تکواندوی جهان:

فاطمه صفرپور، سرمربی قزوینی تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان با یک تیر دو نشان زد تا ضمن کسب عنوان قهرمانی با هوگوپوشان نوجوان در میدان بین‌المللی، نام خود را به‌عنوان برترین مربی جهان در تکواندو جاودانه کند. خانم سرمربی که به‌خوبی امتحان خود را درزمینه کوچ تکواندوکاران پس داده، کانادا را به تسخیر خود درآورد تا به شناسنامه مربیان تکواندو بدل شود.
شنبه 20 آذر 1395
آفساید

در روزهای اخیر اطلاعیه ثبت‌نام انتخاب ریاست چندین هیات ورزشی در رسانه‌ها منتشر شده است و علاقه‌مندان به ورزش در رشته‌هایی مثل دوومیدانی و... منتظر هستند تا افرادی توانمند برای مدیریت این هیات‌ها پای در میدان بگذارند.
شنبه 29 آبان 1395
آفساید

یکم- تیم فوتبال کاسپین بازهم باخت تا زنگ خطر برای این باشگاه به صدا درآید.
تیمی که می‌توانست این روزها در لیگ دسته اول کشور حضور داشته باشد اسیر حرفه‌ای‌نبودن شد و اکنون به روزی افتاده که هرلحظه با کابوس سقوط به دسته پایین‌تر مواجه است.
شنبه 29 آبان 1395
رامندی، آقای سپک تاکرای قزوین:

اعجوبه سپک تاکرای قزوین این‌بارهم خوش درخشید و میدان جهانی تایلند محل خودنمایی این ستاره قزوینی سپک تاکرا بود. رامین رامندی که سال‌هاست پیراهن تیم ملی را به‌عنوان سرویس‌زن به نام خود سند زده، در مهد سپک تاکرای جهان نمایش خیره‌کننده‌ای داشت تا بروبچه‌‌های تیم ملی در این کشور نائب قهرمانی را از آن ِخود کنند.