نشاط

نشاط
چهارشنبه 2 مهر 1399
میلاد حکمی رئیس هیات اسکیت استان قزوین:

علیرغم محدودیت‌های کرونایی برنامه‌های آموزشی هیات را پیگیری کردیم.


سه شنبه 18 شهريور 1399

یکم- سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان، انتخابات هیات فوتبال قزوین در استان البرز برگزار شد!
سه شنبه 18 شهريور 1399
درسی که یک باشگاه تازه تاسیس فوتسال به ورزش قزوین داد

تیم فوتسال «کراپ الوند ایرانیان» در اولین سال تیم‌داری و باشگاه‌داری با شایستگی ضمن تکیه بر توان مدیریتی، اجرایی، فنی و مهم‌تر از همه، صرف فعل «خواستن» به هدف عالی خود که رسیدن به لیگ برتر فوتسال بود؛ دست یافت.

يكشنبه 19 مرداد 1399
رئیس هیات اسکیت در فروردین امروز:

رئیس هیات اسکیت استان قزوین از نقش مهم رسانه ها در ترویج ورزش قهرمانی در رشته هایی مانند اسکیت خبرداد.

پنجشنبه 12 تير 1399
با ابلاغ وزیر ورزش صورت گرفت؛

مهدی عبدیان از صنعتگران و صادرکنندگان مطرح قزوینی با حکم وزیر ورزش به عضویت هیات مدیره استقلال درآمد.

يكشنبه 25 اسفند 1398
ورزش قزوین درسالی که گذشت

در روزهای منتهی به پایان سال و فرارسیدن سال نو، برآن شدیم تا رویدادهای مهم ورزش قزوین را در منظر مخاطبان عزیز قرار دهیم تا داشته‌ها و نداشته‌ها در این حوزه مورد ارزیابی قرار گیرد.
يكشنبه 25 اسفند 1398

 اسفند۹۸ هم روبه پایان است و با ورود به سال نو یکسال دیگر بر عمر ورزش قزوین افزوده خواهد شد. همیشه گفته‌اند قضاوت در مورد عملکردها یکی از مشکل‌ترین کارهاست؛ ولی وظیفه ذاتی یک رسانه در جامعه پویا مطالبه‌گری است تا مشخص شود چه اقداماتی در این بازه زمانی صورت گرفته ‌است.

شنبه 5 بهمن 1398
نماد فوتبال قزوین با بخش خصوصی عاقبت بخیر می‌شود؟

تیم فوتبال کاسپین قزوین که در سال‌های اخیر در مالکیت چند شهرداری استان بود در طول حیات خود به تیم دقیقه نودی تبدیل شد تا همین دست روی دست گذاشتن برای تیم‌داری مسئولان را به فکر اساسی برای تغییر این رویه فرو ببرد.
شنبه 5 بهمن 1398

یکم - در روزهایی که خبرهای چندان خوبی در جامعه شنیده نمی‌شود و زورگویان بین‌المللی با تحریم‌ها، غرور ملی هموطنان را جریحه‌دار کرده‌اند، ورزشکاران تلاشگری هستند که با کسب مدال و حضوری غرورآفرین در مجامع بین‌المللی، جان دوباره‌ای به جامعه ایرانی بخشیده‌اند و به سربازان بی ادعای وطن مظلوم بدل شده‌اند.

سه شنبه 3 دي 1398
طاهری، بازیکن تیم فوتسال شهرداری قزوین:

محمد طاهری از جمله بازیکنان شاخص فوتسال قزوین است که کارنامه پرباری در این رشته دارد و این فصل از الریان قطر راهی تیم شهرداری قزوین شده است.


سه شنبه 3 دي 1398

یکی از مهمترین راهکارها برای تغییر شرایط بحرانی باشگاه‌های ورزشی که با ناکامی مواجه می‌شوند، تغییر سرمربی و کادر فنی است. در همین روند، هفته گذشته «حمیدی» سرمربی جوان تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین تغییر کرد و «پویا تاجیک» مسئولیت این تیم را برعهده گرفت.
پنجشنبه 21 آذر 1398
رئیس ستاد برگزاری مسابقات کتشی نونهالان:

دکتر احمدزاده کرمانی شهردار الوند گفت: میزبانی از رویدادهای بین المللی در الویت شهرداری و شورای شهر الوند است و این مجموعه توجه ویژه ای نسبت به توسعه توریسم ورزشی دارد.