شارستان

شارستان
  » چهره ها
شنبه 22 شهريور 1399
سیاهکلی، نماینده مردم قزوین:

فروردین امروز- نماینده مردم قزوین در مجلس یازدهم تاکیدکرد: قزوین ظرفیت‌های فراوان و ارزشمندی در حوزه گردشگری جهت برند شدن در سطح کشور دارد.
شنبه 22 شهريور 1399
نماینده قزوین در مجلس:

فارس- به گفته نماینده مردم قزوین در مجلس، ادامه عملیات اجرای پروژه بیمارستان 700تختخوابی به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپرده می‌شود.
سه شنبه 18 شهريور 1399
آیا دستور روحانی برای حفظ باغستان کهن قزوین عملیاتی می‌شود

باغستان قزوین ریه‌های تنفسی شهری است که قدمتی به درازای تاریخ دارد و آیینه‌ی فرهنگ و پیشینه مردمانی است که از حدود هفت قرن پیش از میلاد مسیح در دشت قزوین زیسته‌اند. دشتی که به گواه باستان‌شناسان یکی از قدیمی‌ترین مناطق سکونت و یکجانشینی انسان در فلات ایران شناخته شده است.

سه شنبه 21 مرداد 1399
شهردار قزوین در "فروردین امروز"تاکیدکرد؛

سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین به همراه حسین علیجانی سرپرست روابط عمومی از نشریه فروردین امروز دیدار کرد.

يكشنبه 19 مرداد 1399
خبر خوش طاهرخانی در "فروردین امروز"؛

هادی طاهرخانی، رییس سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین و هیات همراه از دفتر هفته نامه فروردین امروز بازدید کردند و روز خبرنگار را تبریک گفتند.

پنجشنبه 16 مرداد 1399
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در فروردین امروز خبرداد؛

مهدیه سادات قافله باشی، رییس کمیسیون فرهنگی، شورای شهر به مناسبت روز خبرنگار از دفتر نشریه «فروردین امروز» بازدید کرد.
دوشنبه 6 مرداد 1399
نماینده مردم قزوین:

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث بیمارستان در محمدیه و ارتقای تقسیمات کشوری از مطالبات به حق مرم این شهر است که باید پیگیری و عملیاتی شود.

شنبه 14 تير 1399
نماینده مردم قزوین:

ایسنا- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم تمام راه‌های روستایی استان را اصلاح کنیم به ۸۰۰میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
شنبه 14 تير 1399
معاون استاندار قزوین:

ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین راه‌اندازی تله‌سی‌یژ کامان را مطالبه به حق مردم قزوین دانست و گفت: تمهیدات لازم برای رفع نواقص جهت بهره‌برداری از این وسیله در منطقه گردشگری زرشک باید به انجام برسد.
شنبه 14 تير 1399
مدیرکل راه و شهرسازی استان:

ایلنا- به گفته مدیرکل راه و شهرسازی قزوین، ۹هزار و ۴۸۱واحد مسکونی سهمیه ابلاغی استان در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای تامین مسکن برای گروه‌های کم درآمد جامعه است.
پنجشنبه 12 تير 1399
وعده وزیر برای اتمام پروژه قزوین- تنکابن عملی می‌شود؟

پانزده سال پس از آغاز پروژه ملی قزوین- الموت – تنکابن، این محور مهم مواصلاتی ناتمام مانده و چشم‌های ساکنان بخش الموت شرقی همچنان در انتظار بهره‌برداری از جاده‌ای است که مسیر دسترسی آنان به استان مازندران را تسهیل کرده و می‌تواند نقش بسزایی در جذب گردشگران، توسعه منطقه و تقویت اقتصاد محلی ایفا کند. هر چند کنشگران اجتماعی نگران تاثیرات مخرب این جاده بر محیط زیست و محوطه‌ها و آثار تاریخی و فرهنگی الموت هستند.

پنجشنبه 18 ارديبهشت 1399
امام جمعه قزوین:

باشگاه خبرنگاران- به گفته امام جمعه قزوین، «امروز وقتی ما ماهواره به آسمان می‌فرستیم دشمنان عصبانی می‌شوند و وقتی سردار سلیمانی به شهادت رسید، آنها خوشحال شدند.»