شارستان

شارستان
  » چهره ها
شنبه 14 تير 1399
نماینده مردم قزوین:

ایسنا- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم تمام راه‌های روستایی استان را اصلاح کنیم به ۸۰۰میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
شنبه 14 تير 1399
معاون استاندار قزوین:

ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین راه‌اندازی تله‌سی‌یژ کامان را مطالبه به حق مردم قزوین دانست و گفت: تمهیدات لازم برای رفع نواقص جهت بهره‌برداری از این وسیله در منطقه گردشگری زرشک باید به انجام برسد.
شنبه 14 تير 1399
مدیرکل راه و شهرسازی استان:

ایلنا- به گفته مدیرکل راه و شهرسازی قزوین، ۹هزار و ۴۸۱واحد مسکونی سهمیه ابلاغی استان در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای تامین مسکن برای گروه‌های کم درآمد جامعه است.
پنجشنبه 12 تير 1399
وعده وزیر برای اتمام پروژه قزوین- تنکابن عملی می‌شود؟

پانزده سال پس از آغاز پروژه ملی قزوین- الموت – تنکابن، این محور مهم مواصلاتی ناتمام مانده و چشم‌های ساکنان بخش الموت شرقی همچنان در انتظار بهره‌برداری از جاده‌ای است که مسیر دسترسی آنان به استان مازندران را تسهیل کرده و می‌تواند نقش بسزایی در جذب گردشگران، توسعه منطقه و تقویت اقتصاد محلی ایفا کند. هر چند کنشگران اجتماعی نگران تاثیرات مخرب این جاده بر محیط زیست و محوطه‌ها و آثار تاریخی و فرهنگی الموت هستند.

پنجشنبه 18 ارديبهشت 1399
امام جمعه قزوین:

باشگاه خبرنگاران- به گفته امام جمعه قزوین، «امروز وقتی ما ماهواره به آسمان می‌فرستیم دشمنان عصبانی می‌شوند و وقتی سردار سلیمانی به شهادت رسید، آنها خوشحال شدند.»
پنجشنبه 18 ارديبهشت 1399
فرمانده سپاه استان:

تسنیم- فرمانده سپاه استان گفت: سپاه با تولید ماهواره نظامی نور و پرتاب آن به فضا، در صحنه عمل باور به شعار «ما می‌توانیم» را معنا کرد، همچنین قدرت نظامی و علمی جوانان ایرانی را در نیروهای مسلح ایران به رخ جهانیان کشاند.
چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399
شهردار جدید محمدیه اولویت هارا مشخص کرد؛

رحیم لو گفت :تکمیل طرح های نیمه تمام و رفع مشکلات شهری در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان را در اولویت برنامه‌ها قرار می دهیم.
يكشنبه 25 اسفند 1398
واکاوی دخل و خرج بلدیه در سال 1399؛
بودجه‌ریزی همواره یکی از چالش‌های پیش‌روی شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد عمومی بوده است. شهرداری‌ها به عنوان موثرترین نهاد شهری که وظایف و خدمات گسترده‌ای را برعهده داشته و در نگاه جهانی مظهری از دولت‌های محلی شناخته می‌شوند، به منظور رفع نیازهای نامحدود در کنار منابع محدودی که در دسترس دارند ناگزیر به مدیریت منابع مالی بوده و این مساله وجود بودجه را در مدیریت شهری اجتناب ناپذیر کرده است.
پنجشنبه 1 اسفند 1398
همزمان با روز زن در قزوین برگزار شد

فروردین امروز- در اولین «مهرواره» تقدیر از بانوان برگزیده استان، از 18بانوی برگزیده در حوزه اقتصاد، فرهنگ، ورزش و جامعه تجلیل شد.

پنجشنبه 24 بهمن 1398
مرور وعده‌های عملی نشده برای پایان پروژه مسکن مهر

«مسکن مهر» مهمترین طرح دولت نهم، دوازده سال پس از هنگامی که در سال1386 اجرایی گردید، همچنان در گیرودار مشکلات و معضلاتی است که سبب شده پرونده این پروژه همچنان گشوده مانده و وعده‌های مسئولان وزارت مسکن و شهرسازی درباره اتمام قریب‌الوقوع آن، همچنان روی زمین بماند و اجرای «مسکن ملی» یا «طرح اقدام ملی مسکن» توسط دولت روحانی نیز به پایان «مسکن مهر» گره بخورد.


يكشنبه 6 بهمن 1398
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

ایسنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: با مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی روند اجرایی پروژه کمربند سبز شرقی قزوین دچار تغییراتی شده است و فاز سوم آن دیگر اجرا نمی‌شود.
يكشنبه 6 بهمن 1398
عضو پارلمان محلی قزوین:

فروردین امروز- عضو شورای شهر قزوین با بیان اینکه، فضای مجازی موثرترین و مفیدترین بستر برای معرفی و جذب گردشگر و همچنین توسعه صنعت توریسم است، گفت: