چهره ها

میز خبر > چهره ها
چهره ها
سه شنبه 16 مهر 1398

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان گفته است: «گاهی شنیده می‌شود که مسئولان تراز اول مملکت از ادامه مذاکرات با آمریکا و غرب سخن می‌گویند.
سه شنبه 16 مهر 1398

ک فعال سیاسی اصولگرا که در دوره استاندار پیشین، «مشاور استاندار در امور مبارزه با مواد مخدر» بود، دفاع برخی بانوان مسئول از حقوق زن و خانواده را ظاهری خوانده و آن را پیگیری فتنه براندازی نظام عنوان کرد! طاهره‌بیگم سیدی در گفت و گو با «فارس» گفته است:
سه شنبه 16 مهر 1398

رییس دستگاه قضایی در قزوین معتقد است که «خصوصی‌سازی نادرست و واگذاری واحدهای تولیدی بدون کارشناسی باعث افزایش نارضایتی در جامعه و ایجاد آسیب‌های اجتماعی شده است.»
يكشنبه 24 شهريور 1398

الهام چرخنده، نامی آشناست؛ بازیگر سینما و تلویزیون که در سال‌های اخیر خود را سفیر «حجاب» و «عفاف» می‌نامد.
يكشنبه 24 شهريور 1398

«سران قدرت‌طلب و تمامیت‌خواه اصلاحات در استان نفس‌های آخر را می‌کشند و شدیدا مورد اعتراض اعتدالیون طرفدار دولت و بخشی از اصلاحاتی‌های اصیل[!] در استان قرار گرفته‌اند؛
يكشنبه 24 شهريور 1398

یک هفته مانده به دو ساله شدن استانداری عبدالمحمد زاهدی، پرونده او نیز با برگزاری آیین معارفه هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار جدید بسته شد.
دوشنبه 4 شهريور 1398

نصرت‌الله علیرضایی، فرماندار آوج را باید از آن دست مدیرانی عنوان کرد که چند گام از همصنفانش جلوتر است؛ کمتر محافظه کاری پیشه می‌کند و فضای مجازی را خطری نمی‌بیند!
دوشنبه 4 شهريور 1398

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان قزوین، به محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفته‌است که «عملکرد ارشاد در چند دوره گذشته مطلوب نبوده و لازم است مدیرکل جدید با بازنگری، جان تازه‌ای به فعالیت‌های فرهنگ و ارشاد بدهد.»

دوشنبه 4 شهريور 1398

سیده حمیده زرآبادی، نماینده اصلاح‌طلب مجلس حذف موتورجست و جوگر خارجی برای مردم را رفتار «پادگان»ی می‌داند.
دوشنبه 7 مرداد 1398

حمیده زرآبادی، تنها نماینده زن قزوین با انتقادهای جنسیت زده در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد؛ آنجا که مدعی شدند وقتی خود او عمل‌های زیبایی انجام می‌دهد، چرا از استفاده ابزاری زنان در کشور انتقاد می‌کند.

دوشنبه 7 مرداد 1398

 داود محمدی، در سال پایانی مجلس، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ماند. محمدی اکنون چهار سال است که این سمت را دارد. از این کمیسیون به عنوان کلیدی‌ترین کمیسیون مجلس نام می‌برند.
دوشنبه 7 مرداد 1398

گویی سیدمحمدحسن ابوترابی فرد، می‌خواهد بانی یک آشتی ملی را به نام خود ثبت کند و همچنان این خصیصه مرضی الطرفینی را با خود همراه داشته‌باشد؛ آنجاکه محسن رهامی، دبیرسابق انجمن اسلامی مدرسین و از اعضای شورای اصلاح‌طلبان، از آغاز گفت وگوی ملی با محوریت ابوترابی، در بیت رهبری خبر داده‌بود.