چهره ها

میز خبر > چهره ها
چهره ها
شنبه 5 بهمن 1398

«شعبه تامین اجتماعی آوج در دهه فجر افتتاح و آرزوی دیرینه مردم این دیار محقق می‌شود.»
شنبه 5 بهمن 1398

دوم بهمن، هشتاد و ششمین سالمرگ میرزا ابوالقاسم عارف قزوینی است؛ شاعر شوریده‌ای که سروده‌هایش، حرکت خروشان ملت علیه استبداد را دوچندان ساخت و بر عزم ملی به منظور دستیابی به حقوق از کف رفته ملت افزود.
شنبه 5 بهمن 1398

جان شیفته و روح بلند دکتر احسان اشراقی «چهره ماندگار گستره تاریخ و فرهنگ ایران زمین، تنگنای تن را فروگذاشت و به سوی اشراق‌های مینوی و نورهای جاودانی پر کشید.»
سه شنبه 3 دي 1398

55روز پس از آنکه اکثریت اعضای شورای شهر، سیاوش طاهرخانی را به عنوان شهردار قزوین برگزیدند، با امضای حکم انتصاب وی توسط وزیر کشور، انتخاب او در این سمت رسمی شد.
سه شنبه 3 دي 1398

استعفای ناگهانی منوچهر مهرام از ریاست دانشگاه علوم پزشکی قزوین، بیش از آنکه در محافل سیاسی و رسانه‌ای استان به عنوان «کنار رفتن خود خواسته» تعبیر شود، «برکناری با تحمیل استعفا» تلقی شد.
سه شنبه 3 دي 1398

تغییر مدیرکل بازرسی استانداری قزوین آن هم بدون استعفای معصومه مرادیان، شائبه «برکناری» او را در نتیجه برخی فشارها دامن زد.
يكشنبه 3 آذر 1398

سالار قاسمی، چهره ناشناخته ای در قزوین نیست؛ مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان که اینک عهده دار همین سمت در استان البرز است.
يكشنبه 3 آذر 1398

مشاور و مدیرکل حوزه استانداری قزوین نیز در تغییر و تحول مدیریتی استاندار تازه نفس از استان رفت.
يكشنبه 3 آذر 1398

در اتفاقی غیرمنتظره که برخی آن را «برکناری» خواندند مسعود حق لطفی مدیرکل بومی راه و شهرسازی استان، جای خود را به ابراهیم مبارک‌قدم داد.
دوشنبه 6 آبان 1398

حذف حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی، نماینده اسبق مردم قزوین از روند انتخاب کاندیداهای اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم توسط تشکُل موسوم به «ائتلاف بزرگ پیروان رهبری»، از سوی تحلیلگران سیاسی به عنوان نخستین اختلاف علنی بین اصولگرایان بر سر تعیین دو کاندیدای نهایی این جریان سیاسی تلقی گردید.
دوشنبه 6 آبان 1398

ارسلان قاسمی مدانی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری قزوین در سکوت خبری از استان رفت و با حکم استاندار البرز به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی ‏فرمانداری ویژه کرج منصوب و مشغول به کار شد.
دوشنبه 6 آبان 1398

استاندار قزوین در نخستین انتصاب خود از هنگام معارفه، رقیه نانگیر را به سمت سرپرست معاونت جدیدالتشکیل توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری منصوب کرد.