چهره ها

میز خبر > چهره ها
چهره ها
يكشنبه 25 آبان 1399

اینکه گفته شده، جوهر واقعی و درونمایه حقیقی انسان به هنگام سختی و صعبی و بلا خود را نشان می‌دهد، حرف دقیق و حکیمانه‌ای است که از پیشینیان عبرت‌بین به ما منتقل شده است.
يكشنبه 25 آبان 1399

ویروس «کرونا» که این روزها رکوردهای تکان دهنده‌ای از شمار روزانه مبتلایان و نیز آمار قربانیان در کشورمان به ثبت رسانده و هر سه دقیقه جان یکی از هموطنان را می‌ستاند؛ سبب‌ساز درگذشت امام جمعه آوج شد.

يكشنبه 25 آبان 1399

مدیر جوان مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان، بیست ماه پس از آنکه عهده‌دار این مسئولیت در قزوین بود به عنوان مدیر جدید مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور منصوب و معارفه شد.
چهارشنبه 14 آبان 1399

در هیاهوی کرونا؛ رخدادهای تلخ و تنگناهای شدید اقتصادی که پنجه بر جان مردمان زمانه کشیده است، شنیدن خبر یک اقدام انسان‌دوستانه و ایثارگرانه کافی‌ست تا حال آدم خوب شود.
چهارشنبه 14 آبان 1399

مدیرکل اسبق بازرسی استانداری قزوین که مدتی است با انتشار استوری در صفحه‌ شخصی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» دست به افشاگری علیه برخی مسئولان در استان زده، این بار در تازهترین استوری خود، ادعاهای عجیب را مطرح کرده است که مشخص نیست افراد مورد نظر او در کدامیک از دستگاههای اجرایی استان مسئولیت دارند.
چهارشنبه 14 آبان 1399

خبر به همین کوتاهی و رسایی بود: «قائم مقام حزب موتلفه اسلامی قزوین درگذشت.»
شنبه 19 مهر 1399

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 10ماه پس از تعیین «پیمان نامدار» به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین، در پی تایید شورای ‌عالی انقلاب فرهنگی، حکم انتصاب ریاست این مدیر جوان را بر دانشگاه پزشکی صادر کرد.
شنبه 19 مهر 1399

سفر از پیش اعلام نشده رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور به قزوین و حضور و سخنرانی او در گردهمایی ماهانه ائمه جمعه استان بازتاب خبری چندانی نیافت، اما سبب گمانه‌زنی‌هایی در محافل سیاسی شد. 
شنبه 19 مهر 1399

سکان هدایت تیم والیبال بانوان شهرداری قزوین در دستان سرمربی پیشین تیم ملی قرار گرفت.
پنجشنبه 3 مهر 1399

سه ماه پس از آنکه، حجت‌الاسلام علی نعمت‌اللهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به دنبال یک دهه مسئولیت در این سمت، کنار گذاشته شد، او با حکم استاندار قزوین به عنوان مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری منصوب شد.
پنجشنبه 3 مهر 1399

صبحانه‌خوری‌های عزت‌اله ضرغامی، چهره برجسته اصولگرا که این سال‌ها بازتاب سیاسی بسیاری داشته، این بار به حجت‌الاسلام قدرت‌اله علیخانی رسید.
پنجشنبه 3 مهر 1399

«امروز در شرایطی که شاهد سخت‌ترین فشارهای اقتصادی، ویروس کرونا، گرانی و نارضایتی مردم هستیم بزرگترین منکر، ناکارآمدی و نارضایتی مردم است که از آن غافل شده‌ایم صرفا طرح مباحثی چون امر به معروف و نهی از منکر نتیجه‌ای ندارد.»