چهره ها

میز خبر > چهره ها
چهره ها
پنجشنبه 3 مهر 1399

سه ماه پس از آنکه، حجت‌الاسلام علی نعمت‌اللهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به دنبال یک دهه مسئولیت در این سمت، کنار گذاشته شد، او با حکم استاندار قزوین به عنوان مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری منصوب شد.
پنجشنبه 3 مهر 1399

صبحانه‌خوری‌های عزت‌اله ضرغامی، چهره برجسته اصولگرا که این سال‌ها بازتاب سیاسی بسیاری داشته، این بار به حجت‌الاسلام قدرت‌اله علیخانی رسید.
پنجشنبه 3 مهر 1399

«امروز در شرایطی که شاهد سخت‌ترین فشارهای اقتصادی، ویروس کرونا، گرانی و نارضایتی مردم هستیم بزرگترین منکر، ناکارآمدی و نارضایتی مردم است که از آن غافل شده‌ایم صرفا طرح مباحثی چون امر به معروف و نهی از منکر نتیجه‌ای ندارد.»
چهارشنبه 19 شهريور 1399

«تیم‌های تحقیقاتی ما به سرعت در حال کار بر روی واکسن ویروس کرونا هستند، ولی زودتر از یکسال دستیابی به واکسن این بیماری میسر نخواهد بود.»
چهارشنبه 19 شهريور 1399

«نمایندگان استان پیش از این باتوجه به ضعف‌ها و مشکلات موجود در جهادکشاورزی به رییس این سازمان فرصت دادند تا مشکلات عملکردی و مدیریتی خود را حل کنند، اما متأسفانه تاکنون تغییری در این مجموعه به لحاظ عملکردی و مدیریتی نمی‌بینیم.»
پنجشنبه 30 مرداد 1399
رییس کل دادگستری استان تاکیدکرد:

ادعای زمین خواری در «هفت‌سنگان» به پر سر و صداترین پرونده قضایی در قزوین طی چند سال اخیر تبدیل شده است؛ پرونده‌ا‌ی که به گفته رییس کل دادگستری استان در مرحله صدور رای قرار دارد.
پنجشنبه 30 مرداد 1399

دوران حکومت رضاخان شاهد ترورهای بسیاری بود.
پنجشنبه 30 مرداد 1399

«من استاندار دولت هستم و در انتصاباتم به تعهدم به سیاست‌های دولت وفادارم و تا روزی که در این پست هستم، در امانتی که به من واگذار شده، خیانت نمی‌کنم.»
يكشنبه 29 تير 1399

۲۴تیر، هشتاد و ششمین سالگرد ارتحال آیت ا... علامه سید موسی زرآبادی قزوینی است؛ عالمی جامع و ذوالفنون که از نوادر روزگار بود و نمونه کامل یک تربیت یافته برجسته قرآنی.
يكشنبه 29 تير 1399

وزیر ورزش و جوانان، با صدور حکمی «مهدی عبدیان» از فعالان صنعتی استان و صادرکنندگان قزوینی را به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه ورزشی استقلال منصوب کرد.
يكشنبه 29 تير 1399

از هیچ آغاز کرد و از هیچ، آن چنان آباد کرد و مدیریت، که آنچه بر جای ماند پس از قریب سه دهه تلاش سخت‌کوشانه و همت دلسورانه، که نه فقط مایه غرور است و مباهات، که در عرصه رقابت با دانشگاه‌های هم‌سطح جهان، ممتاز است و شاخص.
شنبه 14 تير 1399

معلم بود و اهل اندیشه و قلم، البته که بعدها در کسوت یک ناشر و روزنامه‌نگار فرهیخته و اهل درد، هفته نامه حدیث قزوین را پایه گذاری کرد و تا چشم از دنیای فانی نبسته بود، آن را منتشر ساخت.