چهره ها

میز خبر > چهره ها
چهره ها
پنجشنبه 22 شهريور 1397

در روزهای اخیر سالروز ورود حسن صباح به الموت را پشت سر گذاشتیم. حسن صباح از ایرانیانی بود که در دوره سلجوقی قیام کرد و اولین پایه های دولت اسماعیلی نزاری را در آن مکان بنا نهاد.
دوشنبه 19 شهريور 1397

سید محمد بهشتی؛ پژوهشگر ممتاز قزوینی که برای شرکت در نشست قزوین؛ بیم و امیدهای یک شهر کهن، به قزوین آمده بود از نبود قزوینی ها در قزوین، گله کرده است.
دوشنبه 19 شهريور 1397

حکمت الله داوودی، در دومین سال فعالیت شورای پنجم، باز هم توانست با رأی همه اعضا، کرسی ریاست شورای شهر قزوین را به دست آورد.
شنبه 3 شهريور 1397

عبدالعظیم موسوی؛ مدیر مسئول روزنامه ولایت و روزنامه نگار  با سابقه قزوینی اخیراً مصاحبه ای با نشریه اصولگرای نسیم قزوین، به مدیر مسئولی حسن رجبی، داشته و در این مصاحبه گفته است که سخت ترین دوران روزنامه نگاری دوران 8 ساله خاتمی و بهترین دوران هم زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد بوده است.
شنبه 3 شهريور 1397

سید اسماعیل سید موسوی؛ فعال سیاسی و اجتماعی و پیشکسوت فرهنگی استان پس از تحمل دوره طولانی بیماری به دیدار معبود شتافت.
شنبه 3 شهريور 1397

اگر شما می خواهید به من خدمت کنید، گاهی یادم آورید که من همان محمدعلی رجایی فرزند عبدالصمد اهل قزوینم، که قبلاً دوره گردی می‌کردم و در آغاز نوجوانی قابله و بادیه فروش بودم.
پنجشنبه 1 شهريور 1397

چندی پیش خبری غیررسمی در مورد تغییر مدیرکل ارشاد قزوین منتشر شد که اکنون خود  اکبراسکندرنژاد این خبر را تایید می‌کند.
پنجشنبه 1 شهريور 1397

مسعود نصرتی با شهرداری کلانشهر رشت خداحافظی کرد و در انتصابی جدید به عنوان معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور منصوب شد.
پنجشنبه 11 مرداد 1397

داوود محمدی، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی برای سومین سال پیاپی با با ۱۷۸ رأی، به عنوان رئیس کمیسیون اصل 90 انتخاب شد.
يكشنبه 31 تير 1397

 باقر ساروخانی، جامعه شناس می‌گوید که باید ارتباط رسانه‌ها با دستگاه قضا بیشتر شود تا جامعه از تعامل بین این دو سودمند می شوند.
يكشنبه 31 تير 1397

حجت الاسلام سید مرتضی حسینی؛ نماینده سابق مجلس که مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران را هم در کارنامه کاری خود دارد، می‌گوید: «کوتاهی برخی از دست‌اندرکاران و مسئولان در حق مردم، اعتماد جامعه را از اصل نظام کاهش می‌دهد.»  
يكشنبه 31 تير 1397

درحالی که سیاسیون اصلاح طلب برای حفظ منافع ملی بر گفت‌وگوی ملی تاکید دارند؛ اما چندان استقبال نشد، اکنون نماینده ولی فقیه  در قزوین، هم  این مولفه را توصیه می‌کند.