چهره ها

میز خبر > چهره ها
چهره ها
پنجشنبه 2 بهمن 1399

سیاست دولت روحانی این بود که سقف شیشه‌ای مدیریت زنان را باز کند تا زنان براساس شایستگی در عرصه‌های مدیریتی حضور پیدا کنند.
چهارشنبه 1 بهمن 1399

24دی‌ماه، نخستین سالروز درگذشت استاد دکتر احسان اشراقی بود. تاریخ‌پژوه، صفوی‌شناس، استاد دانشگاه تهران و عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران که پس از هفت دهه تلاش سترگ علمی و تدریس و پژوهش در مراکز دانشگاهی رُخ در نقاب خاک کشید و جامعه علمی را از وجود گرانسک خود محروم ساخت.
چهارشنبه 1 بهمن 1399


شلیک اشتباهی دو موشک از پدافند هوایی تهران کافی بود تا بامداد هجدهم دی ماه‌سال گذشته پرواز۷۵۲ هواپیمایی بین‌المللی اوکراین هدف قرار گرفته و هرگز به کی‌یف نرسد.

دوشنبه 15 دي 1399

خبر کوتاه، اما صریح و دردناک بود: «ناصر ایزدفر به علت ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.» حاج ناصر را نمیتوان در یک کادر خلاصه کرد و برایش نوشت.
دوشنبه 15 دي 1399

«الضاریان»، جدیدترین اثر مکتوب حسن شکیب‌زاده، پیشکسوت رسانه، نویسنده و پژوهشگر حوزه‌ دفاع مقدس منتشر شد.
دوشنبه 15 دي 1399

کرونا خسارت فراوانی به حوزه گردشگری وارد کرده است، تلاش کردیم با توجه به وضعیت و نیاز مالی و پولی دولت از بخش گردشگری در این دوران حمایت داشته باشیم؛ اگرچه منابع مالی دولت محدود است، اما با این حال دولت در بخش گردشگری ۵۰هزار میلیارد تومان تسهیلات برای مقابله با خسارت کرونا اختصاص داده است.
يكشنبه 23 آذر 1399

با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرتیپ دوم مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان قزوین به عنوان «معاون اجتماعی ناجا» منصوب شد.
يكشنبه 23 آذر 1399

کمتر کسی است که در استانهای تهران، البرز و قزوین نام «پناهگاه حیوانات وفا» را نشنیده باشد؛ پناهگاهی برای نگهداری، تیمار و رسیدگی به وضعیت حیوانات بی‌سرپناه تاسیس شده است.
يكشنبه 23 آذر 1399

جمالی‌پور استاندار قزوین در اقدامی غیرمنتظره، ششماه پس از آن که با پیگیری او، سعیدنبیل از مسئولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برکنار گردید، در حکمی وی را به عنوان «مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایهگذاری استانداری» منصوب کرد.
يكشنبه 25 آبان 1399

اینکه گفته شده، جوهر واقعی و درونمایه حقیقی انسان به هنگام سختی و صعبی و بلا خود را نشان می‌دهد، حرف دقیق و حکیمانه‌ای است که از پیشینیان عبرت‌بین به ما منتقل شده است.
يكشنبه 25 آبان 1399

ویروس «کرونا» که این روزها رکوردهای تکان دهنده‌ای از شمار روزانه مبتلایان و نیز آمار قربانیان در کشورمان به ثبت رسانده و هر سه دقیقه جان یکی از هموطنان را می‌ستاند؛ سبب‌ساز درگذشت امام جمعه آوج شد.

يكشنبه 25 آبان 1399

مدیر جوان مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان، بیست ماه پس از آنکه عهده‌دار این مسئولیت در قزوین بود به عنوان مدیر جدید مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور منصوب و معارفه شد.