میز خبر

میز خبر
يكشنبه 29 اسفند 1395

آخرین  شماره  هفته نامه "فروردین امروز" در سال 1395 به همراه سالنامه نوروزی منتشر شد. در سالنامه نوروزی که در 68 صفحه منتشر شد، "فروردین امروز"، به بزرگترین رویداد محلی - انتخابات شورای شهر - در قالب پرونده پرداخته است.
يكشنبه 29 اسفند 1395

ک کانال تلگرامی، لیست احتمالی برای شورای شهر قزوین را منتشر کرد که چندان دور از ذهن نمی‌رسد. این کانال خبری که منتسب به یکی از اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان قزوین است، از ۲۷ کاندیدای احتمالی نام برده‌است که ۷ نفرعضوشورای اصلاحطلبان قزوین هستند.
يكشنبه 29 اسفند 1395
انتقاد معاون سیاسی از امام جمعه

معاون سیاسی استاندار انتقاد تند رئیس هیات نظارت بر انتخابات را "شائبه برانگیز" می‌داند. سعید شاهرخی، معاون سیاسی استانداری قزوین در واکنش به سخنان حجت‌الاسلام قابل، در خطبه‌های نماز جمعه گفته است: اظهارات رییس هیات نظارت بر انتخابات استان قزوین علیه رییس‌جمهور و ایجاد تشکیک در آمار و اطلاعات ارائه شده مسوولان استان شائبه برانگیز است.

يكشنبه 29 اسفند 1395
فروردین امروز، سفر سرمایه گذاران خارجی را بررسی می‌کند؛

اخبار رسانه‌های محلی نشان می‌دهد، دوران پسابرجام برای دولتی‌ها در قزوین به تلاش برای جذب سرمایه گذار گذشته است. صنایع بی‌پول و فرسوده قزوین، دیگر توان ایستادن ندارند؛ اما برجام برای صنایع خصوصی و دولتی‌ها راهی باز کرده‌است.
پنجشنبه 5 اسفند 1395
معاون رییس جمهور:

رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: با تدبیر دولت و سیاست‌های منطقی و رفع برخی تحریم‌ها با رونق در بخش تولید شاهد رشد ۶.۴ درصدی اقتصاد کشور هستیم که موفقیت ارزشمندی محسوب می‌شود.
پنجشنبه 5 اسفند 1395
در سفری کم سابقه؛

خبر خیلی کوتاه و سریع منتشر شد؛ نخست‌وزیر سوئد و هیئت همراه عالی‌رتبه‌اش به استان قزوین آمد و از یکی از واحدهای صنعتی شهرک کاسپین دیدار کرد
پنجشنبه 5 اسفند 1395
دستگاه‌های امدادرسان استان چه کردند

بارش برف در حالی موجی از شور و شعف در بین قزوینی‌ها ایجاد کرد که از ابتدای فصل سرما، شهر قزوین چندان بارش برف خاصی را شاهد نبود و دشت قزوین سال‌هاست با خشکسالی دست و پنجه نرم می‌کند.
پنجشنبه 21 بهمن 1395
ایجاد ترافیک علت لغو کنسرت

کنسرتی دیگر در شهر قزوین لغو شد. صدای قزوین نوشت: داستان‌های ادامه‌دار لغو کنسرت در قزوین این‌بار دامن "پردگیانِ باغ سکوت" را گرفت.
پنجشنبه 21 بهمن 1395
تذکر جدی زرآبادی به مسئولین ؛

عضو هیات‌رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ضمن انتقاد از وضعیت بحرانی برخی شرکت‌ها و کارخانه‌های استان قزوین، گفت: مسوولان اگر توان مدیریت ندارند؛ استعفا دهند.
يكشنبه 17 بهمن 1395
رییس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری:

آخرین جلسه شورای اداری استان قزوین روز پنجشنبه هفتم بهمن‌ماه با حضور یک میهمان برگزار شد و اظهارنظرها و حاشیه‌های ایجادشده در این جلسه تا روزها پس‌از آن در فضای مجازی و رسانه‌ها منعکس شد.
شنبه 25 دي 1395
اقدام عجیب یک جناح سیاسی

«اصولگرایان استان تصمیم گرفته‌اند در پاسخ به رفتارهای غیرعقلانی، در جلسات گفت‌وگوی احزاب و تشکل‌های سیاسی استانداری شرکت نکنند.»
شنبه 25 دي 1395
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:

«آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی، شخصیتی ورزیده و از ستون‌های نظام بود که پیام رهبری پس‌از رحلت ایشان این ویژگی‌ها را بیشتر بروز و ظهور داد.» این عبارت، بُرشی از سخنان معاون سیاسی-امنیتی استاندار قزوین در گفت‌وگو با «فروردین امروز» است.