سیاست

سیاست
شنبه 4 بهمن 1399
جمالی‌پور، استاندار قزوین:

استاندار قزوین تصریح کرد: «جناح‌های سیاسی برای جلوگیری از دلسرد شدن مردم از تخریب یکدیگر پرهیز کنند.»
شنبه 4 بهمن 1399
معبودی، نمایندگی ولی فقیه در سپاه:

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان گفت: «عدهای تصمیم داشتند واکسنهای خارجی از آمریکا و انگلیس وارد کشور کنند که این خلاف سیاستهای نظام است.»
شنبه 4 بهمن 1399
محمدبیگی، نماینده مجلس:

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: «نگاه‌ دولت به حوزه زنان و خانواده اغلب سیاسی و سیاست‌زده است.»
سه شنبه 30 دي 1399
تغییر قانون انتخابات، راه را بر اصلاح‌طلبان می‌بندد؟

کمتر از پنج ماه دیگر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار خواهد شد؛ در حالی که اصول‌گرایان در قامت «انقلابیون» فاتح بهارستان، سرگرم تغییر قانون آن هستند. تغییرهایی که انتقادهای بسیاری را برانگیخته و حلقه شرایط کاندیداها را برای حضور در این انتخابات تنگ‌تر کرده است.
دوشنبه 15 دي 1399
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان:

حوزه- به گفته مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، نهم دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت ملت ایران است.
دوشنبه 15 دي 1399
استاندار قزوین تاکیدکرد:

بسیج- استاندار قزوین گفت: «امنیت موجود در کشور نشان از اقتدار سپاه و نیروهای مسلح دارد و اگر این امنیت مقتدرانه وجود نداشت قطعا ما امروز در وضعیت پیچیده‌ای به سر می‌بردیم.»
دوشنبه 15 دي 1399
نماینده مجلس شورای اسلامی:

مهر- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: «یکی از مشکلات استان ما وجود یک دولت در سایه و دست‌های پشت پرده است.»
شنبه 13 دي 1399
راست‌ها و چپ‌های سیاسی از بایدهای گفت‌وگو می‌گویند

اختلاف بین راست‌گرایان و چپ‌گرایان در عرصه سیاسی و اجرایی کشور به بیشترین حد خود رسیده است. اختلافاتی که این روزها در سخنان مسئولان در سطوح مختلف علیه یکدیگر و اعضای احزاب و گروه‌های سیاسی هر دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب نمود تازه‌تری به خود گرفته است.

 

يكشنبه 23 آذر 1399
نماینده مردم تاکستان:

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران [درموضوع برجام] حسن نیت خود را نشان داد اما آمریکا و ۱+۵ به تعهدات خود عمل نکردند و آمریکا از تعهدات خود خارج شد و ۱+۴ نیز ما را با حرف معطل کردند.
يكشنبه 23 آذر 1399
نماینده مردم قزوین در مجلس:

انسان‌های بی‌مسئولیت در استان در دادن مسئولیت‌ها نفوذ دارند و این یک اشکال اساسی است.
پنجشنبه 20 آذر 1399
مسئولانی که همچنان مقاومت می کنند

دولتخانه صفوی، از شاخص‌ترین مجموعه‌های تاریخی شهر قزوین و نماد 50سال پایتختی این شهر در دوره صفوی به شمار می‌رود. مجموعه‌ای ارزشمند که با وجود اهمیت فوق‌العاده و ضرورت ساماندهی و احیای آن به منظور بهره‌برداری در حوزه‌های فرهنگی و گردشگری، معطل سازمان‌هایی است که حاضر به تخلیه این مجموعه نیستند.

پنجشنبه 20 آذر 1399
اصلاح‌طلبان استان در مورد مجلس یازدهم چه می‌گویند

اکثریت راست‌گرای نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این روزها در حالی به تقابل تمام عیار با دولت روحانی روی آورده‌اند که به زعم فعالان سیاسی اصلاح‌طلب، بیش از آنکه در اندیشه پیگیری شعارها و وعده‌های اقتصادی خود برای بهبود وضعیت اقتصاد کشور و معیشت عمومی باشند، دچار ناکارآمدی بوده و عموما به جای تلاش در این حوزه، دنبال مچ‌گیری از دولت هستند!