سیاست

سیاست
يكشنبه 19 مرداد 1399

"شهرام احمدپور" فرماندار آبیک برای تبریک روز خبرنگار از دفتر هفته نامه "فروردین امروز" دیدار کرد.

يكشنبه 19 مرداد 1399
فرماندار آوج در فروردین امروز:

نصرت الله علیرضایی فرماندار آوج به مناسبت روزخبرنگار از دفتر هفته نامه "فروردین امروز" دیدار کرد.

پنجشنبه 16 مرداد 1399

دکتر لطف الله سیاهکلی مرادی نماینده مردم قزوین  با حضور در دفتر هفته نامه فروردین امروز روز خبرنگار را تبریک گفت و از بخش‌های مختلف نشریه بازدید کرد.

سه شنبه 14 مرداد 1399
سردبیر هفته نامه «فروردین امروز»:

سردبیر نشریه «فروردین امروز» تاکیدکرد: جریان «تحریف» با خبرسازی و واژگون نشان دادن واقعیت ها، در پی بحران سازی در افکار عمومی داخلی است.

يكشنبه 29 تير 1399
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری:

فروردین امروز- معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری گفت: در حوزه اقتصاد دانش بنیان قزوین دارای ظرفیت‌های ذاتی است که می‌توان به وجود نیروی انسانی توانمند استان اشاره کرد.
يكشنبه 29 تير 1399
نماینده مجلس خبرگان رهبری:

فارس- نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه، وضعیت مدیریت در استان برگرفته از وضعیت کشور است، تاکیدکرد: متاسفانه مسئول اجرایی کشور، مصوبه مجلس و شورای نگهبان را در حوزه عفاف و حجاب اجرایی نمی‌کند و باید از او دلیل این کار را مطالبه کرد.
يكشنبه 29 تير 1399
امام جمعه قزوین:

فروردین امروز- امام جمعه قزوین گفت: هر دستگاهی طبری‌های خود را بشناسند و اجازه ندهد اتفاقاتی رخ دهد که مفاسد برای مردم مشکلاتی ایجاد کند و تلفاتی در این حوزه داشته باشیم و سپس ورود کنند.
پنجشنبه 26 تير 1399
نمایندگان اصولگرای مجلس یازدهم به دنبال چه هدفی هستند

طرح استیضاح رییس‌جمهوری و سوال از حسن روحانی، زودتر از آنچه انتظار می‌رفت در دستور کار نمایندگان اصولگرای مجلس یازدهم قرار گرفت. گرچه با سخنان اخیر مقام رهبری و تاکید ایشان بر بقای دولت تا آخرین روز کاری، نمایندگان پیگیر استیضاح را ناچار به عقب‌نشینی کرد، اما همچنان شماری از نمایندگان بر انجام سوال از رییس‌جمهوری تاکید دارند.

سه شنبه 3 تير 1399
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

فارس- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در هیچ دولتی اجازه سوء‌استفاده از شورا را به جریانات سیاسی نداده‌ایم و با حفظ حرمت همه جریانات سیاسی هرگز اجازه نمی‌دهیم شورای هماهنگی وارد بازی‎های سیاسی شود.
سه شنبه 3 تير 1399
استاندار قزوین:

فارس- به گفته استاندار قزوین، بازی‌های سیاسی نباید باعث ایجاد تفرقه در جامعه و شادی دشمنان نظام و در نهایت فاصله گرفتن مردم از یکدیگر شود.
سه شنبه 3 تير 1399
امام جمعه قزوین:

فروردین امروز- امام جمعه قزوین تاکید کرد: ترکیب مجلس یازدهم و حضور نمایندگان انقلابی که دغدغه‌مند وارد مجلس جدید شده‌اند، جای شکرگزاری دارد.
يكشنبه 1 تير 1399
آنچه در انتخابات ریاست جمهوری رقم خواهد خورد

اندکی بیش از یک سال از عمر دولت 8ساله حسن روحانی باقیمانده و در یک سال پیش رو، اصولگرایان که طعم شیرین پیروزی در انتخابات مجلس یازدهم را چشیده‌اند، حالا برای تکمیل پیروزی خود و فتح پاستور آستین‌ها را بالا زده و با فراغ بال فعالیت‌های در پرده انتخاباتی‌شان را آغاز کرده‌اند.