آن سوی خبرها

آن سوی خبرها
يكشنبه 29 تير 1399

خبر اول اینکه، در روزهای اخیر بار دیگر زمزمه تغییر یکی از معاونان استاندار قزوین مطرح شده است.
شنبه 14 تير 1399

خبر اول اینکه، وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به قزوین از مخالفت دولت با احداث مسکن ۲۵متری خبرداد.
يكشنبه 1 تير 1399

 خبر اول اینکه، روند بررسی پرونده ادعایی درباره زمین خواری در «هفت سنگان» توسط قاضی ویژه منصوب رییس قوه قضاییه به اتمام رسیده و در همین رابطه نیز برای چند نفر قرار وثیقه سنگین صادر شده است؛ البته این موضوع را تاکنون هیچ یک از مقامات قضایی تایید یا رد نکرده‌اند و تا اعلام نهایی سخنگوی قوه قضاییه و برگزاری دادگاه، نمی‌توان در این خصوص اظهار نظر قطعی کرد.
پنجشنبه 8 خرداد 1399

خبر اول اینکه، احکام پرونده جنجالی «هفت‌سنگان» صادر شده و به زودی به طور رسمی اعلام می‌شود.
پنجشنبه 18 ارديبهشت 1399

خبر اول اینکه؛ در پی تصمیم قوه قضاییه به اصلاح قانون مرتبط به وکلا، هزاران وکیل دادگستری و چند تن از قضات سابق نامه‌ای در اعتراض به مفاد این لایحه به رییس قوه نوشته‌اند که در بین امضاکنندگان نامه چند وکیل قزوینی از جمله محمد نسخه‌چی، رییس سابق کانون وکلای دادگستری قزوین هم به چشم می‌خورد.
يكشنبه 25 اسفند 1398

 خبر اول اینکه، روح ا... عباس پور، نماینده منتخب مردم شهرستان‌های بویین زهرا و آوج در مجلس یازدهم که با شیوع ویروس کرونا درگیر این بیماری شده بود، پس از بستری و درمان در بیمارستان مدرس تهران بهبود یافته است.
سه شنبه 29 بهمن 1398

خبر اول اینکه، علی اکبر حاجی محمدی یکی از گزینه‌های اصلاح طلبان استان در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک در نشست گشایش ستادش در قزوین، رزومه‌ای متفاوت از خود ارایه داد.
شنبه 26 بهمن 1398

خبر اول اینکه، بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی به نفع امیر طاهرخانی کاندیدای اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه تاکستان کناره‌گیری کرد.
شنبه 5 بهمن 1398

خبر اول اینکه، هیات نظارت شورای نگهبان صلاحیت کلیه کاندیداهای منتسب به اصلاح‌طلبان را در استان رد کرده است.
سه شنبه 3 دي 1398

خبر اول اینکه، گفته می‌شود: هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تاکستان، صلاحیت دو کاندیدای شاخص این حوزه را تایید نکرده است.
يكشنبه 3 آذر 1398

خبر اول اینکه، جمعی از رانندگان در قزوین در اعتراض به افزایش قیمت بنزین اعتراض و تجمع آرامی را  برگزار کردند.
دوشنبه 6 آبان 1398

خبر اول اینکه، در سکوت خبری عجیب مدیر جدید خبرگزاری ایرنا به عنوان رسانه رسمی دولت در قزوین منصوب شد.