آن سوی خبرها

آن سوی خبرها
چهارشنبه 1 بهمن 1399

خبر اول اینکه، اصلاح‌طلبان برای انتخابات پارلمان محلی قزوین فعلا به جمع‌بندی خاصی نرسیده‌اند، اما سناریویی که در بین برخی چهره‌های این جریان سیاسی مطرح شده است حضور یک چهره شناخته شده به عنوان سرلیست در انتخابات است که محبوبیت و پتانسیل بالایی هم دارد.
يكشنبه 14 دي 1399

خبر اول اینکه، اصولگرایان قزوینی برای انتخابات شورای شهر تدارک گسترده‌ای دیده‌اند. آنگونه که از برخی خبرها برمی‌آید؛ این جریان سیاسی برای به دست آوردن مجدد پارلمان محلی قزوین با سه لیست اصلی وارد کارزار انتخابات خواهد شد.
پنجشنبه 20 آذر 1399

خبر اول اینکه، دانشجویان بسیجی دانشگاه بین‌المللی قزوین در نامه‌ای به وزیر امورخارجه، از ظریف خواستند تا رویکرد دیپلماتیک مناسبِ شأن انقلاب اسلامی در پاسخ به اتفاقات اخیر به ویژه ترور دانشمند هسته‌ای کشور اتخاذ کند.
شنبه 24 آبان 1399

خبر اول اینکه، اخیرا در محافل سیاسی استان بحث کاندیداتوری «محسن هاشمی» مطرح شده است و چند چهره مطرح و تاثیرگذار سیاسی استان به دنبال استفاده از نفوذ خود در جلب نظر نیروها و پتانسیل‌های استان برای ورود پرقدرت‌تر این چهره بیشتر اجرایی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری هستند.
چهارشنبه 14 آبان 1399

خبر اول اینکه، حجت‌الاسلام سیدناصر قوامی نماینده اصلاح‌طلب مردم قزوین در مجلس ششم با اسحاق جهانگیری دیدار کرده است.
چهارشنبه 16 مهر 1399

خبر اول اینکه، در محافل ورزشی شایعه تغییر مدیرکل ورزش و جوانان استان مطرح شده است. در شایعه منتشر شده که درستی یا نادرستی آن هنوز مشخص نیست، از رضا لایق به عنوان محتمل‌ترین گزینه برای جایگزینی عباس علایی مقدم نام برده می‌شود.
پنجشنبه 3 مهر 1399

خبر اول اینکه، در یک اقدام ناگهانی و کمی غیرمتعارف «محمدرضا جباری» سرپرست خبرگزاری مهر در استان قزوین از کار برکنار شد و «حسن عابدینی» از چهره‌های رسانه‌ای اصولگرا جایگزین وی شد.
سه شنبه 18 شهريور 1399

خبر اول اینکه، مهم‌ترین پرونده قضایی این روزهای استان قزوین بالاخره اولین دادگاهش برگزار شد.
پنجشنبه 30 مرداد 1399

خبر اول اینکه، سفر قریب‌الوقوع آیت‌اله رییسی، رییس قوه قضاییه به قزوین سرنوشت پرونده‌های مهم قضایی استان را مشخص خواهدکرد.
يكشنبه 29 تير 1399

خبر اول اینکه، در روزهای اخیر بار دیگر زمزمه تغییر یکی از معاونان استاندار قزوین مطرح شده است.
شنبه 14 تير 1399

خبر اول اینکه، وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به قزوین از مخالفت دولت با احداث مسکن ۲۵متری خبرداد.
يكشنبه 1 تير 1399

 خبر اول اینکه، روند بررسی پرونده ادعایی درباره زمین خواری در «هفت سنگان» توسط قاضی ویژه منصوب رییس قوه قضاییه به اتمام رسیده و در همین رابطه نیز برای چند نفر قرار وثیقه سنگین صادر شده است؛ البته این موضوع را تاکنون هیچ یک از مقامات قضایی تایید یا رد نکرده‌اند و تا اعلام نهایی سخنگوی قوه قضاییه و برگزاری دادگاه، نمی‌توان در این خصوص اظهار نظر قطعی کرد.