بنیاد تدبیر و امید در قزوین

اولین تشکل اصلاح طلب متولد شد
بنیاد تدبیر و امید در قزوین

فروردین امروز - پنجمین جلسه بنیاد تدبیر وامید با حضور مسوولین ستادهای انتخاباتی سراسر کشور دکتر حسن روحانی در قزوین برگزار شد.در این جلسه که در سالن باغستان سازمان جهاد کشاورزی استان تشکیل گردید، محسن قاسمی به عنوان رییس ستاد دکتر حسن روحانی در استان و میزبان این نشست به بررسی وضعیت سیاسی و اجتماعی استان و کشور پرداخت و گفت: بنیاد تدبیر و امید می تواند فصلی جدید در فعالیت های سیاسی و اجتماعی کشور بگشاید و امیدواریم با برگزاری این نشست زمینه فعالیت سازماندهی شده تری پس از فعالیت ستادی در زمان انتخابات فراهم بشود.
حجه الاسلام قوامی نماینده مردم قزوین در مجلس ششم هم در این نشست با تاکید بر اینکه همه باید شرایط فعلی کشور را درک کنند و منافع شخصی و باندی و گروهی را رها کرده و در عرصه داخلی و بین المللی از رییس جمهور و دولتی که به فکر حل مشکلات هستند حمایت کنند، گفت: در دنیای سیاست هیچ جریانی نجیب تر از اصلاح طلبان نیست، این جریان عظیم سیاسی با پشتوانه مردمی مردم را به پای صندوق های رای کشاند و اگر در  سال پیش هم اصلاح طلبان اجماع می کردند کشوربه این وضعیت دچار نمی شد.
در ادامه این جلسه، مهندس شفیعی، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه که به عنوان میهمان ویژه حضور داشت در سخنانی کوتاه به تشکیل بنیاد تدبیر و امید به عنوان راهکاری برای فعالیت های عمیق پس از هیجانات ستادهای انتخابات دانست.
آخرین سخنران این نشست، سالار قاسمی، رییس شورای سیاست گذاری ستاد دکتر روحانی در قزوین بود که با اشاره به تشکیل جبهه اعتدال و امید در کشور گفت: این جبهه از استان فعالیت اش را شروع خواهد کرد و در تمام کشور گسترش خواهد یافت.
در پنجمین جلسه بنیاد تدبیر وامید، شجاع و چادری؛ گزینه های تصدی استانداری قزوین هم حضور داستند و با برخی از سیاسیون و حاضرین در جلسه که قزوینی بودند به گفتگو پرداختند.

جمعه 24 آبان 1392
13:13:31

نظر بدهید:

نام:
ایمیل:
صفحه شخصی: