سرمایه‌گذاری 10 شرکت خارجی در شهرک‌های صنعتی قزوین

سرمایه‌گذاری 10 شرکت خارجی در شهرک‌های صنعتی قزوین

فارس: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: تاکنون، فعالان اقتصادی 10 کشور خارجی در شهرک‌های صنعتی این استان اقدام به سرمایه‌گذاری  کرده اتد.


عبدالقهار ناصحی اظهار داشت: آلمان، اسپانیا، کانادا، هندوستان، اردن، کره جنوبی، ایتالیا، پاکستان، ترکیه و لهستان کشورهای سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی استان قزوین را تشکیل می‌دهند.
وی با بیان اینکه از تمام این واحدها در حال حاضر 11 واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 828 میلیارد ریالی در شهرک‌های صنعتی استان قزوین به بهره‌برداری رسیده‌اند که حدود 611 نفر در این واحدها به طور مستقیم اشتغال دارند، افزود: همچنین تعداد چهار واحد تولیدی و صنعتی در مرحله ساخت و ساز با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی و سرمایه‌گذاری 700 میلیارد ریال هستند که در صورت بهره‌برداری زمینه اشتغال 500 نفر را فراهم می‌کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین یادآور شد: این واحدها در زمینه‌های مختلف از جمله تولید کولر گازی، پیستون خودرو، تسمه خودرو، اجزای موتورسیکلت، مواد اولیه داروهای شیمیایی، گازهای سردکننده، پلی اوره تان، پارچه و پرده توری، دستمال کاغذی، پوشک و درب و کابینت چوبی فعالیت می‌کنند.
ناصحی با بیان اینکه شهرک صنعتی کاسپین با برخورداری از 10 واحد رتبه نخست میزان سرمایه‌گذاری خارجی بین شهرک‌های صنعتی استان قزوین را به خود اختصاص داده، عنوان کرد: شهرک‌های لیا و حیدریه نیز به ترتیب چهار و یک واحد تولیدی را با مشارکت و سرمایه‌گذاری خارجی در خود جا داده‌اند.

يكشنبه 5 آبان 1392
16:56:32

نظر بدهید:

نام:
ایمیل:
صفحه شخصی: