یک قزوینی در هیات مدیره استقلال

با ابلاغ وزیر ورزش صورت گرفت؛
یک قزوینی در هیات مدیره استقلال

مهدی عبدیان از صنعتگران و صادرکنندگان مطرح قزوینی با حکم وزیر ورزش به عضویت هیات مدیره استقلال درآمد.به گزارش فروردین امروز؛ وزیر ورزش اعضای جدید هیات مدیره استقلال را منصوب و با استعفای کامران منزوی نیز موافقت کرد.

 براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت فرهنگی ورزشی استقلال، هادی زبده شیرکوهی و مهدی عبدیان به عنوان دو عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال منصوب شدند؛ مجمع ضمن پذیرش استعفای نصرت الله (کامران) منزوی از زحمات وی در مدت عضویت هیات مدیره شرکت فرهنگی ورزشی استقلال تقدیر و تشکر کرد.

پیش از این احمد سعادتمند، اسماعیل خلیل زاده، حجت نظری اعضای هیات مدیره استقلال را تشکیل می‌دادند و امیرحسین فتحی و کامران منزوی ماه‌هاست که استعفای خود را تقدیم وزارت ورزش کردند.

با این حال و در روزهایی که استقلال اوضاع رو به بحرانی فنی را می‌گذراند، استقرار اعضای جدید در هیات مدیره می‌تواند به روزهای آشفتگی مدیریتی استقلال و برگزاری جلسات هیات مدیره با حداقل اعضا پایان دهد؛ موضوعی که می‌تواند خود آرامشی را به اردوگاه استقلال تزریق کند، به ویژه آنکه دو عضو جدید با رویکردی اقتصادی به هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه شدند.

مهدی عبدیان مدیرعامل شرکت صنعت پلاست آبیار و از استقلالی های دو آتشه است.


پنجشنبه 12 تير 1399
09:20:35