حاجی محمدی، کاندید‌ایی با رزومه متفاوت

حاجی محمدی، کاندید‌ایی با رزومه متفاوت

خبر اول اینکه، علی اکبر حاجی محمدی یکی از گزینه‌های اصلاح طلبان استان در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک در نشست گشایش ستادش در قزوین، رزومه‌ای متفاوت از خود ارایه داد.


 این چهره دانشگاهی و اجرایی که دارای مدرک دکتری عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر می باشد، با وجود جوانی از رزومه‌ای قوی برخورداراست. او یکی از گزینه‌های رییس جمهور برای وزارت راه و شهرسازی بوده است.


خرازی در قزوین
با خبر شدیم، صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان به دعوت سالار قاسمی به قزوین آمده و در جلسه‌ای با حضور هواداران «سالار» در حسینیه حجت الاسلام قوامی سخنرانی کرده است. حزب ندای ایرانیان از قاسمی در قزوین حمایت می‌کند.  


تا آخر می‌مانم!
خبر بعدی اینکه، محمدباقر آقا‌علیخانی، مدیرکل اسبق صنعت و معدن استان که در دقیقه90 توسط شورای نگهبان تایید شد و به صحنه رقابت‌های انتخاباتی بازگشت در واکنش به بیانیه «برائت جویانه» شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان که او را به خاطر ماندن در صحنه و عدم انصراف به نفع دو کاندیدای برگزیده این شورا به وحدت شکنی متهم کرد، به فروردین امروز گفت: «تا آخر در عرصه انتخابات می‌مانم و به هیچ وجه قصد کناره گیری ندارم.» وی تاکید کرد: «مردم نظر نهایی را خواهند داد و باید تا زمان اعلام نتایج  صبر کرده و ببینیم کدام تصمیم را مردم تایید می‌کنند.» 


سه شنبه 29 بهمن 1398
10:35:21