برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت در قزوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین خبرداد؛
برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت در قزوین

حاجی محمدی از برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت همزمان با اولین نمایشگاه ماشین آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی در قزوین خبرداد.به گزارش فروردین امروز؛ علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین  المللی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت همزمان با اولین نمایشگاه ماشین آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی از تاریخ 24لغایت 27دی ماه به مدت 4روز با مشارکت تولیدکنندگان این حوزه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌گردد.

حاجی محمدی یادآور شد: استان قزوین نیز به لحاظ دارابودن زیر ساختها و پتانسیل‌های صنعتی از جمله استقرار شهرکهای صنعتی و بخصوص شهر صنعتی البرز و تنوع تولیدات صنعتی و معادن غنی و صادرات محصولات تولیدی موقعیت ویژه ای را برای گسترش روزافزون این بخش فراهم و به یکی از مهمترین مراکز صنعتی کشور تبدیل شده است .

وی افزود: ارائه توانمندیها و معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریابی، آشنایی متخصصین و علاقمندان با تکنولوژیهای روز این حوزه، آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعتی کشور و ... از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

این مسئول ضمن اشاره به برگزاری نشست‌های B2B در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: 63مشارکت کننده از استان‌های تهران، قزوین، اصفهان و مرکزی تولیدات و محصولات خود را در ایام برگزاری نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین در پایان گفت: ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت همزمان با اولین نمایشگاه ماشین آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در  محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود.


دوشنبه 23 دي 1398
08:55:25