ساخت پارک بانوان در مهرگان با اعتبار ۴میلیار تومان آغاز شد

شهردار محمدیه:
ساخت پارک بانوان در مهرگان با اعتبار ۴میلیار تومان آغاز شد

 شهردار محمدیه گفت: برای رفاه حال شهروندان ساخت پارک بانوان ناحیه شهری مهرگان با ۴میلیارد تومان اعتبار آغاز شد.به گزارش خبرنگار فروردین امروز؛ مریم نخستین شهردار محمدیه در دیدار با صدیقه ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و ملکی مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان البرز با بیان اینکه بانوان نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت کشور دارند اظهارداشت: باید به سلامت بانوان به خصوص مادران توجه ویژه کرد و با ایجاد فضاهای مناسب برای بهرمندی آنان گام‌های اساسی برداشت.

وی اضافه کرد: در این راستا شهرداری محمدیه با همکاری و حمایت‌های خوب اعضای شورا در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی بانوان اقدامات خوبی را انجام داده است.

نخستین احداث پارک بانوان در مهرگان را یکی از مطالبات جدی بانوان این شهر دانست و یادآورشد: یکی از اقدامات خوب شهرداری در حوزه بانوان برای برخورداری این قشر تاثیرگذار در جامعه، احداث پارک بانوان در شمال مهرگان است.

وی بیان کرد: این بوستان با اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد ریال در مساحتی بالغ بر ۱۶هزار مترمربع ساخته می‌شود و دارای امکانات ویژه ازقبیل آمفی تئاتر روباز و زمین‌های ورزشی، فضای مناسب بازی و تفریحی، آب نماسن است که در کمتراز ۱۸ماه ساخته خواهد شد.

در ادامه نیز مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین به همراه شهردار واعضای شورای شهر از پارک بانوان محمدیه و همچنین پارک بانوان درحال احداث مهرگان بازدید کردند.


سه شنبه 21 آبان 1398
09:44:54