حذف قبوض کاغذی گاز از آذر ماه

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین خبرداد؛
حذف قبوض کاغذی گاز از آذر ماه

بوشهری از اجرای طرح حذف قبوض کاغذی با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و همچنین حفاظت از محیط زیست در سطح استان قزوین خبرداد.


به گزارش خبرنگار فروردین امروز از قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با بیان اینکه حذف قبوض کاغذی جزو برنامه‌های دولت است، اظهار کرد: با انجام طرح حذف قبوض کاغذی گاز قدم بزرگی در صرفه جویی در هزینه‌ها برمی داریم که این مهم با همکاری مردم محقق می‌شود.

وی با اشاره به مزایای این طرح گفت: دسترسی به موقع، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مشترکین، امکان پیگیری و پرداخت آنلاین و تسریع در وصول مطالبات و همچنین صرفه جویی در کاغذ مصرفی و به تبع آن کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از مهمترین مزیت‌های این طرح است.

بوشهری افزود: در حال حاضر بیش از 420هزار مشترک گاز در استان قزوین از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند که می‌توانند با ارسال شماره اشتراک درج شده بر روی قبوض گاز (شماره اشتراک*1) به شماره پیامکی 1000194 از طریق تلفن سرپرست خانوار، مراجعه به سایت شرکت گاز استان قزوین https://nigc-qazvin.ir و یا مراجعه به نشانی اینترنتی http://ghabz.nigc.ir نسبت به اعلام و ثبت شماره اشتراک خود اقدام کنند.

 مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین درپایان یادآور شد: پایان مهلت ثبت شماره تلفن همراه مشترکین گاز، آذرماه سال جاری است.


چهارشنبه 1 آبان 1398
06:12:00