نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین آغاز بکار کرد

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین:
نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین آغاز بکار کرد

علی اصغر حاجی محمدی گفت: نمایشگاه فروش پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس از 22شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین در حال برگزاری است.به گزارش‌ خبرنگار فروردین امروز؛ علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی با اعلام این خبر گفت: در آستانه بازگشایی مدارس، نمایشگاه پاییزه با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت نمایشگاههای بین المللی استان و شرکت طرح و توسعه همیاری قزوین از 22لغایت 29شهریورماه به مدت 8روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در حال برگزاری است.

این مسئول بیان کرد: از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه می‌توان به تنظیم بازار و تعدیل قیمت‌ها، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اشاره کرد.

حاجی محمدی یادآور شد: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می شود از لحاظ قیمت و کیفیت مورد تأیید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بوده و بازرسان این سازمان بر نحوه فروش غرفه‌داران نظارت دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین بیان کرد: در این رویداد اقتصادی کالاهایی شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم التحریر، مواد غذایی، بهداشتی و همچنین اقلام تنظیم بازار شامل قند و شکر، برنج و ... عرضه می شود.

این مسئول در پایان یادآورشد: نمایشگاه فروش پاییزه از ساعت 16الی 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما آماده بازدید علاقه مندان است.

 


شنبه 23 شهريور 1398
09:19:08