بابایی صالح در برزیل

بابایی صالح در برزیل

روح الله بابایی صالح؛ نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی که تا پیش از این با برخی اظهار نظرها عیار اصلاح طلبی خود را زیر سوال برده بود، این بار با حضور در کشور برزیل و انتشار تصاویرش با ورزشکاران این کشور، موجب جلب نظر اهالی رسانه و همچنین انتقاداتی در این باره شد.


 یکی از رسانه های مجازی استان با انتشار خبری با عنوان « نمایندگان استان در برزیل چه می کنند؟» در این باره نوشته است: «در این سفرعبدالرضا عزیزی، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل و هیات همراه متشکل از جناب آقایان رضا شیران خراسانی، نماینده مردم مشهد و روح الله بابایی، صالح نماینده بوئین زهرا با کایو ویرا دملو، وزیر کار برزیل در برازیلیا  دیدار و گفت و گو کرد.»
 به نقل از رسانه مشهد فوری؛ در این جلسه مقرر شده تا از پتانسیل‌های ورزشی دو کشور در حوزه‌های مختلف ورزشی نظیر فوتبال، فوتسال، والیبال، کشتی، وزنه‌برداری و... در جهت ارتقای رشته‌های ورزشی 2کشور استفاده شود. برخی رسانه های استان عکس منتشر شده از بابایی صالح در کنار دیگر مسافران برزیل و ورزشکاران این کشور را با تیتر حضور نمایندگان در خارج از کشور منعکس کرده اند.


دوشنبه 14 آبان 1397
09:13:19