از خاتمی تا احمدی نژاد

از خاتمی تا احمدی نژاد

عبدالعظیم موسوی؛ مدیر مسئول روزنامه ولایت و روزنامه نگار  با سابقه قزوینی اخیراً مصاحبه ای با نشریه اصولگرای نسیم قزوین، به مدیر مسئولی حسن رجبی، داشته و در این مصاحبه گفته است که سخت ترین دوران روزنامه نگاری دوران 8 ساله خاتمی و بهترین دوران هم زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد بوده است.


او در ادامه درباره این ادعا توضیح داده است : «در دوران خاتمی به خاطر اعتقاد دولت اصلاحات به توسعه سیاسی، برخوردها و توقیف های نشریات بیشتر اتفاق می افتاد که در همین دوره نشریه ما 2 بار توقیف شد و با پیگیری ها و تلاش های مرحوم آیت الله باریک بین و آقای نیکویی زهرایی، استاندار وقت و تلاش های علی اوسط هاشمی توانستیم نشریه را رفع توقیف کنیم.
این گفته ها در حالی مطرح می شود که عبدالعظیم موسوی به لحاظ شخصیتی و رسانه ای گرایش کمتری به اصولگرایان داشته و از این نظر به اصلاح طلبان نزدیک تر است. این گفته های موسوی واکنشی را در میان فعالان رسانه ای استان ایجاد کرده است و بسیاری از فعالان فضای مجازی و حوزه رسانه را تحت تاثیر قرار داد تا جایی که برخی افراد این موضع را ناشی از نظرات و تجربیات شخصی و نه رویکرد سیاسی موسوی می دانند.


شنبه 3 شهريور 1397
09:17:59