کشف 120 راس دام از سارقان

باند سارقان احشام در تاکستان متلاشی شد
کشف 120 راس دام از سارقان

فرمانده انتظامی تاکستان گفت: باند سارقان احشام با تلاش پلیس در این شهرستان شناسایی و متلاشی شد.آنگونه که مرکز اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین گزارش داده‌است، سرهنگ رسول فراهانی با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در بخش‌هایی از این شهرستان، کارگروهی برای کشف سرقت‌ها در پلیس آگاهی تشکیل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
فرمانده انتظامی تاکستان اضافه کرد: پس از اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و گشت‌های مضاعف و مراقبت‌های نامحسوس، ماموران موفق به کشف سرنخ‌هایی از سارقان شده و با انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم چند سارق حرفه‌ای را در یکی از استان‌ها شناسایی کردند.
او همچنین گفت: ماموران با هماهنگی مقام قضایی با شناسایی مخفیگاه سارقان در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پنج نفر را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان تاکستان منتقل کردند.
این مقام مسئول اضافه کرد: متهمان در بازجویی فنی ماموران به سه فقره سرقت احشام در سطح شهرستان تاکستان اعتراف کردند و در این خصوص 120 راس دام از سارقان کشف و تحویل مالباختگان شد.
سرهنگ فراهانی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

شنبه 19 خرداد 1397
12:46:52