با استاندار اتمام حجت می‌کنم

سرنوشت کاسپین از زبان سرمربی:
با استاندار اتمام حجت می‌کنم

سعید دقیقی، امسال علاوه بر صحنه ورزش در پارلمان محلی هم حاضرشد و شاید سال 96 یکی از پرترافیک‌ترین سال‌های ملی پوش سابق فوتبال قزوین را به لحاظ کاری رقم زد.


شکارچی دروازه‌ها که روزگاری با گلزنی خبرسازمی‌شد، این فصل سکان هدایت کاسپین را برعهده گرفت تا تجربیاتش را به این تیم تزریق و علاوه بر حضور در جلسات وقت و بی‌وقت شورا همه کاره این تیم هم باشد.
هرچند سعید به خاطر عدم صعود کاسپین به لیگ یک طعم ناکامی را چشید؛ ولی حضور روی نیمکت کاسپین در نخستین تجربه مربیگری و همنشین شدن با اهالی سیاست و ورود به این دنیا، وزن تجربی زندگی او را حسابی بالابرد.

ناکامی کاسپین را روی چه حسابی بگذاریم؟
کاسپین ابتدا قراربود به بخش خصوصی واگذارشود که این اتفاق نیفتاد و استاندار وقت روی تیمداری تاکیدداشتند؛ما 500-400 میلیون طلبکاران را با رضایت آن‌ها با 115 میلیون تسویه کردیم و در نیم فصل هم بودجه تزریق نشد و به نظرم از کادرفنی تا بازیکنان همه در این ناکامی مقصربودند.
اما باوجود ناکامی کاسپین توفیقاتی نیز در سال 96 داشتید.
بله؛ ضمن اینکه ناکامی کاسپین تلخ‌ترین خاطره سالم را رقم زد، معرفی بازیکنان جوان و برند شدن کاسپین خاطره خوشی بود که از این سال برایم به یادگارماند.
با فضای موجود، فصل آینده هم به صندلی مربیگری کاسپین تکیه خواهی زد ؟
من جلساتی با اعضای هیات مدیره داشتم و صراحتا اعلام کردم با ادامه وضع موجود در این تیم نخواهم بود و در این رابطه جلسه‌ای با استاندار برگزار و اتمام حجت خواهم کرد.
برای بهبود شرایط فوتبال قزوین چه عیدی به علاقه‌مندان به این رشته می‌دهی؟
در بحث آکادمیک سال آینده اتفاقات خوبی خواهدافتاد و آینده سازی برای فوتبال قزوین دردستورکار قرارخواهدگرفت.
قبول داری شما و دیگر اعضای ورزشی شورای شهر، فضا را حسابی ورزشی کرده‌اید؟
بله؛ صددرصد. ببینید بودجه ورزش قبلا 600 میلیون تومان بود؛ ولی امسال با همراهی مهدی عبدالرزاقی و محسن حق شناس و موافقت نایب رئیس شورا و دیگر اعضاء  با 700 درصد رشد به 5/3 میلیارد تومان رسید.
در سال 96 از 20 چه نمره‌ای به عملکردت در تدریس و ورزش و سیاست می‌دهی؟
معتقدم فقط خدا کامل است و انسان‌ها همه نقص دارند؛ اما درکل به عملکردم نمره 16 می‌دهم.
درکنار دیگر اعضای پارلمان محلی چه خبری مردم قزوین را در سال 97 غافلگیر می‌کند؟
سورپرایز ما برای مردم قزوین در سال 97 تکمیل کمربندی شهر است که دارای پیست دوچرخه سواری و پیاده روی است و یکی از بهترین پروژه‌ها محسوب می‌شود، ضمن اینکه پل معلق جاده سلامت هم دردستورکارقراردارد.

پنجشنبه 16 فروردين 1397
10:16:06