95 کیلو گرم مواد مخدر در قزوین کشف شد

در عملیات مشترک پلیس قزوین و گیلان؛
95 کیلو گرم مواد مخدر در قزوین کشف شد

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 95 کیلو گرم موادمخدر از یک دستگاه کامیون کشنده در عملیات مشترک پلیس قزوین و گیلان خبرداد.


 سردار مهدی محمودی در این باره به فارس گفته‌است: در پی رصد اطلاعاتی ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه انتقال مواد مخدر از استان جنوبی کشور به استان قزوین از طریق یک دستگاه کامیون، موضوع شناسایی و دستگیری قاچاقچی در دستور کار پلیس قزوین قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین بلافاصله با همکاری پلیس شهرستان بویین‌زهرا با اجرای طرح ایست و بازرسی تردد خودروهای عبوری را در محور ها و مبادی ورودی به استان تحت کنترل گرفتند.
فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: مأموران هنگام کنترل خودروها، کامیون مورد نظر را با دو سرنشین در جاده ساوه به بویین‌زهرا شناسایی و متوقف کردند.
محمودی بیان کرد: با انتقال کامیون به مقر پلیس و بازرسی از آن مقدار 95 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی در پایان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

شنبه 5 اسفند 1396
07:28:41