توصیه اصلاح‌طلبانه

توصیه اصلاح‌طلبانه

درحالی‌که جناح رقیب-اصولگرایان- از ایجاد شکاف در بین اصلاح‌طلبان قزوین، پس از انتخابات شورای شهرمی‌گویند، حجت الاسلام ناصر قوامی،رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان بیان می‌کند که «امروز کسانی که از اوضاع استان اطلاع ندارند، می‌گویند اصلاح طلبان استان اختلاف دارند ‌که اگر ما منسجم نبودیم، چگونه می‌توانستیم سه نفر را راهی مجلس شورای اسلامی کنیم؟!»


قوامی با تاکید بر اینکه دوستی سران اصلاحات در استان بسیار قوی است، به «کسانی که ازخارج استان آمده‌اند» هشدار داد که باید حواس خود را جمع کنند. به نظر می‌رسد اشاره او به مدیریت عالی استان باشد که اصولگرایان، زاهدی را نزدیکتر به طیف دیگری از اصلاح طلبان می‌دانند.
با این وجود رئیس شورای اصلاح‌طلبان تاکید می‌کند که فراکسیون امید شورای شهر که سرمایه اصلاح طلبان هستند باید کاملا متحد باشند و با دوری از اختلاف و با پاک دستی در اجرای امور اقدام کنند.
قوامی، از اعضای اصلاح طلب شورای شهر خواست که از شهردارقزوین یک برنامه میان مدت و درازمدت درخواست کنند؛ چون شهردار قزوین در دیداری تاکید کرد که شهرداری باید روزانه مبلغ 300 میلیون تومان پول ربا به دلیل وام از یک بانک پرداخت کند.
گمان می‌رود، رئیس شورای اصلاح‌طلبان، برای اینکه افکار عمومی از فراکسیون امید، ناامید نشود و اعتماد خود را از این جریان از دست ندهد، چنین راهکاری را پیشنهاد داده‌است.

پنجشنبه 12 بهمن 1396
10:45:54