نقد دیرهنگام

نقد دیرهنگام

رئیس سازمان استانی که عنوان صنعتی آن بر دیگر موضوعات می‌چربد، معتقد است «نسبتاً خوب» عمل کرده‌است؛ اما نمی‌داند بابت این عملکرد می‌ماند یا تغییر می‌کند.


علی پرزحمت،  رئیس صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در گفت‌ و گو با یک خبرگزاری محلی در مورد عملکردش گفته‌است: در رابطه با ادامه همکاری هم باید گفت جناب آقای شریعتمداری برنامه‌ای به مجلس ارائه دادند و یک برنامه هم به ما مسئولان استانی و گفته‌اند که برای ادامه همکاری، طبق این برنامه عمل خواهیم کرد. حالا تشخیص ادامه همکاری یا قطع آن برعهده وزیر محترم است. نمی‌گویم عالی بوده‌ام؛ اما نسبتاً خوب عمل کرده‌ام و تشخیص جابه‌جایی مدیران هم براساس نظر وزارت‌خانه است.
اما او، مدیرعامل سازمان صمت آبیک را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست سازمان صمت بویین‌زهرا انتخاب کرده؛ انتخابی که به زعم خودش، دخالتی در آن نداشته‌ و با نظر فرماندار سابق صورت گرفته‌است.
در این بین، مدیر ارشد دولتی از یک واقعیت دیرهنگام پرده برمی‌دارد که حامیان دولت مدت‌هاست بیان می‌کنند: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید همسو با دولت باشند؛ اما در قزوین مدیران ناهمسو با برنامه‌های دولت به تعداد زیادی مشغول به کار هستند.

شنبه 25 آذر 1396
15:23:09