حتما شفاف‌سازی شود

چهره های هفته
حتما شفاف‌سازی شود

از ریاست هیات همگانی قزوین تا انتخاب معاونت منابع اداری و توسعه انسانی اداره کل ورزش و جوانان، از طراحی و بنیانگذاری همایش پیاده‌روی تا رفتن در لیست فراکسیون امید و منتخب شدن از سوی مردم، از نشستن بر کرسی شورای شهر تا قرار گرفتن در کمیسیون‌های عمران و شهرسازی، ورزش و سلامت، املاک و مستغلات. مهدی عبدالرزاقی، مسیرهای بسیاری را پیاده پیموده‌است.


او که این روزها بیشتر نامش یادآوراصلاحات است، گویا در ماراتن پاسخگویی نیز ید طولایی دارد. در جواب تذکرات احدچگینی، عضو دیگر شورا در خصوص جذب نیرو و شفاف‌سازی مالی شهرداری می‌گوید: گزارشی از وضعیت منابع انسانی شهرداری نیز در اختیار شورا قرار داده شود. بعد از انتخابات شوراها در تاریخ 29اردیبهشت ماه سال96 تا اول شهریورماه که ابتدای کار شورای پنجم محسوب می‌شود، شهرداری قزوین بیش از 50نیرو وارد سیستم کرده‌است؛ بنابراین آقای چگینی باید نطق خود را اواخر کار شورای چهارم بیان می‌کردند، نه اوایل کار شورای پنجم.
عبدالرزاقی  ادامه می‌دهد: گزارش‌های ضد و نقیضی در رابطه با بدهی‌های شهرداری و مباحث مالی این ارگان شنیده می‌شود که به بانک‌ها بیش از 250میلیارد تومان بدهکاریم و این مطلوب نیست؛ بنابراین آقای صفری حتما درآمد شهرداری را شفاف اعلام کند.

پنجشنبه 13 مهر 1396
07:58:05