تغییرات در هیات والیبال استان

والیبال
تغییرات در هیات والیبال استان
با برگزاری مجمع انتخابات هیات والیبال استان قزوین در سال گذشته و انتخاب عبدالقهار ناصحی به عنوان رییس هیات والیبال تغییراتی در این هیات صورت گرفت. 

والیبال پرسابقه قزوین که پیش از این از اختلاف میان پیشکسوتان والیبال رنج می برد، این بار با حضور عبدالقهار ناصحی در حال تغییراتی در راس هیات است.
خبرها حاکی از آن است که محمد پژوه، دبیر هیات والیبال استان جای خود را به علیرضا مهدی پور، پاسور اسبق تیم آبگینه داده است.
هم چنین علی موذن، اسطوره به یاد ماندنی والیبال قزوین نیز سمت نایب رییسی هیات را برعهده گرفته است. علاوه بر این دو تن که در گذشته نیز با هیات الیبال قزوین همکاری می‌کردند، پرویز معمار زاده، مربی کاردان تیم کارگری قزوین و از منتقدان سرسخت هیات گذشته، مسوولیت کمیته آموزش و استعداد یابی را بر عهده گرفته است.
 البته کمیته مربیان هیات والیبال استان نیز هم چنان در دستان علیجانی است. گرچه شنیده می‌شود قرار است برای این کمیته انتخاباتی بین اهالی والیبال برگزار گردد.
در کمیته داوران این هیات هم رضا دانشور، پیشکسوت داوری والیبال قزوین مشغول به کار شده است.
در هر صورت امید است مهندس عبدالقهار ناصحی به پیشرفت والیبال قزوین کمک کرده و اختلافات را مدیریت کند و بتواند ریشه این اختلافات را بخشکاند؛ اختلافاتی که به نظر نمی آید به صورت کامل حل شده باشد. 

شنبه 21 ارديبهشت 1392
10:11:45