تکماش به دنبال مربی و بازیکن جدید

بسکتبال
تکماش به دنبال مربی و بازیکن جدید
امسال بسکتبال قزوین اولین حضور واقعی خود را در لیگ برتر بسکتبال کشور تجربه می کند که نیازمند برنامه ریزی و پشتیبانی حرفه ای تری نسبت به گذشته است. 

مهدی نوروزی، دبیر هیات بسکتبال قزوین درباره آخرین وضعیت بسکتبال قزوین به «فروردین امروز» گفت: حضور تیم تکماش در سوپرلیگ بدون داشتن بازیکنان بومی ما را به سالهایی می برد که در این مسابقات تیم داشتیم؛ اما به خاطر نبود بازیکنان قزوینی در آنها و ریشه دار نبودن، خیلی زود از بین رفتند. امسال ما تصمیم گرفتیم از پنج تن از بازیکنان لایق سال گذشته تکماش در لیگ برتر استفاده کنیم.
وی افزود: برای  حضور موفق در لیگ برتر بسکتبال در حال رایزنی با مربی های خوبی هستیم که به زودی نام آن ها را اعلام خواهیم کرد. هم چنین برای تقویت تیم می خواهیم دو بازیکن خارجی را نیز در اختیار بگیریم. مهدی نوروزی ادامه داد : برنامه ریزی بلند مدت هیات برای سال 92 انجام شده که بر این اساس هیات بسکتبال، حضوری موفق در لیگ های دسته دو، دسته اول و لیگ برتر بسکتبال بانوان خواهد داشت.
دبیر هیات بسکتبال استان قزوین که فصل گذشته به عنوان مدیرعاملی تکماش نیز مشغول به کار بود در خصوص ادامه فعالیت خود در این سمت نیز گفت: هدف من خدمت به بسکتبال قزوین و پیشرفت این رشته است و اگر این اتفاق با کنار ایستادنم و بیرون بودنم محقق  می شود، با کمال میل آنرا می پذیرم و تا زمانی هم که در هیات هستم با جان و دل برای رشد بسکتبال قزوین تلاش خواهم کرد.

شنبه 21 ارديبهشت 1392
10:09:06