اظهارات ناپخته انتخاباتی

اظهارات ناپخته انتخاباتی

سید حمیده زرآبادی، عضو هیأت‌ عالی استانی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا برخی از اظهار نظرها در مورد انتخابات که بر نتیجه آرا تشکیک وارد کرده‌اند” ناپخته و احساسی” می‌داند.


او گفته ‌است: صاحبان اصلی این انقلاب و نظام مردم هستند و آن‌ها با نظر و رای خود در انتخابات از بین نامزدهای مختلف خدمت گزاران مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند؛ بنابراین باید به آرای آنان احترام بگذاریم. زرآبادی معتقد است: برخی صحبت‌ها حاکی از ناپختگی و به دلیل فضای احساسی انتخابات است؛ چراکه امروز منتخبین شوراهای شهر و روستا و کاندیداهایی که رای کافی را کسب نکرده‌اند باید در کنار یکدیگر در مسیر پیشرفت و توسعه کشور تلاش کنند.
او که در این دوره از انتخابات شورای شهر، عضو هیات نظارت بوده، تاکید کرده‌است که در نظام جمهوری اسلامی نهادهای لازم در فرایند انتخابات برای صیانت از آرای مردم پیش بینی شده‌است.
این نماینده قزوین در مجلس هشدار داده است که «هیچ کس نمی‌تواند بدون داشتن دلیل و مدرک کافی و مستندات لازم و قبل از اعلام نظر مراجع ذیصلاح حکم صادر کرده و خود را محق بداند.»
اشاره این زن بهارستان نشین به انتقادهای اصولگرایان ناکام برای ورود به شورای شهر برمی‌گردد که مجریان انتخابات را به تخلف متهم می‌کنند.

پنجشنبه 11 خرداد 1396
11:31:31