قرار نیست هر رئیس جمهوری برنامه جدید بیاورد!

مسئول ستاد رویش رئیسی در قزوین:
قرار نیست هر رئیس جمهوری برنامه جدید بیاورد!

مسئول ستاد جوانان، دانشجویان و طلاب(رویش) رئیسی در استان قزوین معتقد است قرار نیست هر رئیس جمهوری که می‌آید یک برنامه جدید بیاورد. رهبر معظم انقلاب به عنوان نعمتی بزرگ هم استراتژی طرح می کنند و هم برنامه می‌دهند.آنگونه که ایسنا گزارش داده‌است ، سید مطهر سیدعلیزاده  در نشست خبری با اصحاب رسانه گفته‌است: قرار نیست هر رئیس جمهوری که می‌آید یک برنامه جدید بیاورد، خیلی از برنامه‌های ما در انقلاب اسلامی مشخص است؛ ولی اجرا نمی شود، رهبر معظم انقلاب به عنوان نعمتی بزرگ هم استراتژی طرح می کنند و هم برنامه می‌دهند؛ ولی دولت آن را اجرا نمی‌کند. یا در برنامه ششم آمده که سالانه یک میلیون شغل ایجاد شود، چرا مورد نظر قرار نمی گیرد؟ چه چیزی مانع این است؟
او از آمادگی این کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برای مناظره دو به دو با حسن روحانی در فضایی خارج از صداوسیما هم خبرداد که روحانی هم از آن استقبال کرده‌است.
او در ادامه گفته‌است: سخنان آخر حسن روحانی در مناظره روز جمعه از روی عصبانیت بود؛ برای مثال من نمی دانم کجا نبات و پارچه سبز توزیع کرده‌اند، اما توزیع این تبرکی در مناطق محروم دهه‌ها است که سنت آستان قدس است و کار روتین آستان محسوب می شود و حالا آیا باید با کاندیداتوری تولیت، آستان قدس رضوی کار خود را تعطیل کند.
البته روحانی به رئیسی در مناظره توصیه کرده‌بود که این سنت به تعبیر مسئول ستاد رویش رئیسی، را پس از انتخابات انجام دهد تا  از امام رضا سوءاستفاده سیاسی نشود.

دوشنبه 8 خرداد 1396
13:58:01