یادآوری وعده‌ها

یادآوری وعده‌ها

ناصر قوامی، نماینده قزوین در مجلس ششم در حضور دکتر حسن روحانی، کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان، وعده انتخاباتی در سال 92 را به او یادآور شد.


 قوامی گفت: آقای روحانی به یاد داشته باشید که مردم قزوین در سال 92 در عرض یک هفته کمر همت بستند و برای رسیدن شما به ریاست جمهوری ایران از هیچ تلاشی دریغ نکردند و در این 4 سال هیچ وقت از انتخاب خود پشیمان نشده اند.
 پیشتراین فعال اصلاح‌طلب در مورد حمایت اصلاح‌طلبان از حسن روحانی در انتخابات 96 گفته بود که «اصلاح‌طلب‌ها اگر بخواهند از آقای روحانی حمایت کنند، این حمایت باید با شروطی همراه باشد؛ چرا که همه می‌دانند این دولت با حمایت و رأی اصلاح‌طلبان بر سرکار آمده است.» شاید این اعتقاد او به حمایت مشروط بوده که رئیس شورای سیاستگذاری ستاد انتخاباتی روحانی، دراولین جلسه انتخاباتی،خطاب به روحانی، وعده انتخاباتی چهار سال پیش او را یادآور شد و گفت: «آقای روحانی! حصر دو چهره که مورد علاقه مردم ایران هستند، باعث ناراحتی می‌شود و امیدوار و خواستاریم که این موضوع را از خاطر نبرید.» او ادامه داد: گرچه هاشمی نیست؛ ولی من و تمام اصلاح طلبان قزوین به رهبری رئیس اصلاحات آقای خاتمی کمربندها را برای حمایت شما بسته‌ایم و تمام تلاش خود را برای پیروزی ایران انجام خواهیم داد.

دوشنبه 11 ارديبهشت 1396
14:29:01