توصیه رئیس به اعضا

توصیه رئیس به اعضا

درحالی که طیفی از اصولگرایان قزوین، همقطاران خود را در شورای شهر مورد انتقاد قرار می‌دهند و برخی از آن‌ها را به ویژه خواری متهم می‌کنند، رئیس شورای شهر قزوین در آستانه انتخابات شوراها به اعضا توصیه می‌کند که در استفاده از امکانات دولتی دقت کنند.


 فرج‌اله فصیحی رامندی، رئیس شورای شهر قزوین  در جلسه اخیر این شورا گفته‌است: درباره اعضای حاضر شورا احساس وظیفه کرده و مسئولیت دارم؛ بنابراین از اصحاب رسانه و فعالان شبکه مجازی می‌خواهم اگر سند و مدرکی دال بر تخلف و خطای اعضای شورای شهر دارند، ارائه کنند تا رسیدگی شود.
او تاکید کرده‌است که اگر افرادی بدون دلیل و مدرک و براساس شنیده‌ها اظهار نظر می‌کنند، بدانند که عاقبت همه ما در گرو عمل و سخن ماست.
 به گفته رئیس شورای شهر «عملکرد چهارساله شورا در معرض دید آحاد جامعه قرار دارد و حال که در آستانه فرارسیدن انتخابات قرارداریم، تنها در جلسات رسمی و یا وابسته به شورای شهر از امکانات شورای شهر استفاده کنیم تا مورد بازخواست آحاد جامعه قرار نگیریم.»    
پیشتر یکی از اصولگرایان، سفرهای برخی از اعضای شورای شهر به خارج از کشور و گرفتن وام  100 میلیون تومانی و استفاده از امکانات اداری برای مصارف شخصی را مورد انتقاد قرار داده بود.


دوشنبه 11 ارديبهشت 1396
14:26:28