تیمداری دقیقه نودی پاشنه آشیل کاسپین است

از قزوین تا اراک با ذخیره طلایی رضایی؛
تیمداری دقیقه نودی پاشنه آشیل کاسپین است

میلاد احمدی همان بازیکنی است که فصل گذشته به ذخیره طلایی مجید رضایی تبدیل شد و در بسیاری از بازی‌ها کار را برای رضایی و کاسپین درآورد.


احمدی که پارسال در بدو ورود خود به زمین یا گل می‌زد یا پاس گل می‌داد فوتبالش را از آموزشگاه‌های قزوین شروع کرده و باتوجه به نوسانات کاسپین سر از آلومینیوم اراک درآورد تا الان آقای گل اراکی‌ها در لیگ یک باشد.
بازیکن سابق کاسپین پس‌ازآنکه اعتماد داود مهابادی را به خود جلب کرد حالا در دو هفته اخیر که مهدی پاشازاده سکان هدایت آلومینیوم اراک را برعهده گرفته به نورچشمی تیفوسی آبی‌ها تبدیل شده و حسابی خوش می‌درخشد.

گفت‌وگوی داغ ما را در این روزهای سرد و برفی با آقای گل آلومینیوم اراک از دست ندهید.

میلاد چه مربیانی در پیشرفت تو نقش داشتند؟

آقای حسینی اولین کسی بود که در آموزشگاه‌ها افتخار شاگردی ایشان را داشتم و آقای چابک و منصور شعبانی هم خیلی برایم زحمت کشیدند و در نوجوانان و جوانان رسول اسفرورینی، در  رده سنی جوانان و امید هم در تیم پرشین قزوین یا همان ملی‌پوشان سابق ایوب محمدی خیلی برایم زحمت کشید و با این تیم یک سال در لیگ سه بودم و بعد در امیدهای کاسپین صادق افشار این لطف را در حقم کرد و سپس در بزرگسالان یوسف نادریان و سال بعد با ادموند یونان‌پور در راهیان کرمانشاه و دوباره کاسپین و الان هم که در خدمت آلومینیوم اراک هستم.
 فصل گذشته هم که عصای دست مجید خان شده بودی.
آقامجید تیم را خیلی خوب بست و یارگیری قوی داشتیم و ضمن حفظ بومی‌ها چند غیربومی خوب جذب کردیم و می‌توان گفت تیم برای صعود بسته شده بود، نتایج خوبی هم گرفتیم ولی مشکلات مالی کمر تیم را شکست و چند بازیکن در نیم‌فصل از ما جدا شدند.
 چطور شد سر از اراک درآوردی؟
در وهله اول من دوست داشتم در شهر خودم بازی کنم ولی اوضاع مساعد نبود و من هم از 25میلیون قراردادم 8-7تومان گرفتم و بقیه را بخشیدم تا بتوانم رضایت‌نامه‌ام را بگیرم.
 حال و هوای صعود به لیگ برتر در سر اراکی‌ها هست؟
خوب جو اراک خیلی سنگین‌تر از قزوین است و علی‌رغم حضور در لیگ یک، امکاناتشان به‌پای قزوین نمی‌رسد ولی هوادارانشان توقعات بالایی دارند و ما بازیکن اسمی زیاد داریم مانند ارشاد یوسفی و جهانگیر عسگری و روح‌ا... عرب و از طرفی هم غیربومی‌هایی را می‌پذیرند که کارآیی داشته باشند.
 در این چند هفته اخیر هم که حسابی ماشین گلزنی‌ات روشن شده.
آقای مهابادی اول فصل به من بها داد و من هم جواب اعتماد ایشان را در زمین دادم و به‌نوعی فوتبالم را مدیون آقا داود هستم و خدا را شکر نیم‌فصل اول با سه گل، آقای گل تیمم شدم و در این دو هفته اخیر هم که با حضور آقای پاشازاده دو گل زدم و پنج‌گله شدم و به نظرم آقای پاشازاده سبک جدیدی را به تیم آورده و اوضاع ما خوب است.
 به نظر می‌رسد تو آقای تغییر پستی! قبول داری؟
من پشت مهاجم و هافبک دفاعی بازی می‌کردم و امسال در دفاع راست و هافبک چپ هم به بازی گرفته شدم ولی بیشتر هافبک راست بازی می‌کنم و مهم این است که برای تیمم مثمرثمر باشم.
آلومینیوم نیم‌نگاهی هم به لیگ برتر دارد؟
چراکه ‌نه، ما بازی‌های شش امتیازی با سپیدرود و خونه به خونه داریم و پارسال نفت آبادان تقریبا وضعیت ما را داشت که امیدوارم این نوستالژی برای ما هم تکرار شود.
 گیر کار فوتبال قزوین و در راس آن کاسپین را کجا می‌بینی؟
مشکل کلیشه‌ای کاسپین دیر بسته شدن تیم هست که هرساله این مساله وجود دارد و سه سال است که تیم را دقیقه نود می‌بندند و می‌توان گفت این قضیه پاشنه آشیل کاسپین است و عدم وجود اسپانسر، تردید شهرداری‌چی‌ها در تیمداری و حضور سرد در فصل داغ نقل و انتقالات و... ترمز پیشرفت فوتبال قزوین و مشخصا کاسپین را کشیده است.
 امسال هم که روی لبه تیغ راه می‌روند؟
به نظرم یوسف نادریان در این تیم خوب کار کرد و کارنامه بسیار خوبی دارد ولی بازهم می‌گویم مشکلات همیشگی، این تیم را زمین زد که امیدوارم حداقل به دسته سه سقوط نکنند.
 راستی امکانات قزوین درحد معقول هست؟
من امکانات سخت‌افزاری قزوین را تایید می‌کنم چراکه زمین مناسبی داریم که اگر مدیریت و اسپانسر قوی هم چاشنی آن شود دیگر چیزی کم نخواهیم داشت.
 تو بازی کدام بازیکن را بیشتر می‌پسندی؟
سبک بازی محسن مسلمان را خیلی دوست دارم و آن طرف هم که مسی برای خودش اعجوبه است و به نظرم حالاحالاها کسی مثل او متولد نمی‌شود.
 به حضور در لیگ برتر و پوشیدن پیراهن تیم ملی هم فکرمی‌کنی؟
صددرصد، اصلا روزهایم را به این امید شب می‌کنم و امیدوارم در آینده این رویایم محقق شود.

سعید رسولی

پنجشنبه 21 بهمن 1395
11:19:05