قاتل جوان، پای چوبه دار از مرگ گریخت

قاتل جوان، پای چوبه دار از مرگ گریخت

پسر جوان که در جریان یک درگیری در قزوین، پسر ۲۶ساله‌ای را به قتل رسانده بود پای چوبه دار از قصاص گریخت.


دادستان قزوین با اعلام این خبر گفت: ساعت‌های پایانی ۱۱خرداد سال۹۲ بود که مأموران پلیس از وقوع یک درگیری و انتقال مجروح به بیمارستان مطلع شدند و در تحقیقات اولیه دریافتند که دو جوان ۲۳ و ۲۶ساله با هم درگیر شده و یکی از آن‌ها دیگری را با ضربه چاقو به‌شدت مجروح کرد.
حجت‌الاسلام صادقی نیارکی افزود: با دستگیری متهم به قتل، وی اعتراف کرد که در حال بازی والیبال بودند که مقتول با موتور نزد آن‌ها آمده و وی را صدا می‌زند و آن دو در گفتگوی کوتاهی که با هم داشتند، کارشان به مجادله منجر می‌شود و جروبحث آنان به درگیری و چاقوکشی انجامیده و هر دو زخمی می‌شوند و مقتول محل را با موتور ترک می‌کند، ولی در فاصله کوتاهی نقش بر زمین می‌شود که به بیمارستان انتقال داده می‌شود.
این مقام قضایی اضافه کرد: براساس نظر تخصصی پزشکی قانونی علت فوت پارگی قلب و خونریزی داخلی اعلام شده که برهمین‌اساس و سایر اعترافات متهم، پرونده تکمیل و کیفرخواست وی صادر شد که درنهایت دادگاه کیفری استان، قاتل را به قصاص نفس محکوم کرد.
وی تصریح کرد: مقدمات اجرای رأی صادره براساس تأیید دیوان عالی کشور فراهم شد و در این میان با پیگیری‌های لازم از سوی مسوولان قضایی و واحد صلح و سازش شورای حل اختلاف استان خوشبختانه در آخرین لحظات اجرای حکم اولیای دم با بزرگواری و به قداست ایام سوگ‌واری حسینی، قاتل را در پای چوبه دار مورد بخشش قرار دادند.

شنبه 29 آبان 1395
15:39:19