زنگ خطر برای کاسپین به صدا آمد

آفساید
زنگ خطر برای کاسپین به صدا آمد

یکم- تیم فوتبال کاسپین بازهم باخت تا زنگ خطر برای این باشگاه به صدا درآید.
تیمی که می‌توانست این روزها در لیگ دسته اول کشور حضور داشته باشد اسیر حرفه‌ای‌نبودن شد و اکنون به روزی افتاده که هرلحظه با کابوس سقوط به دسته پایین‌تر مواجه است.


حدود دو هفته است که مدیر این باشگاه تغییر کرده، این در حالی بود که مدیر قبلی با چنگ و دندان در حال رتق‌وفتق امور باشگاه بود و این جابه‌جایی چندان نمی‌توانست به این تیم کمک کند و دکتر ململی هم باید با دست خالی و انبوهی از بدهی و فشار عدم نتیجه‌گیری، باشگاه را اداره کند.
این شرایط در حالیست که یکی از بازیکنان در تمرینات تیم، سرمربی باشگاه را با الفاظ رکیک مورد خطاب قرار می‌دهد و با به هم خوردن تمرکز تیم، دیگر چه انتظاری می‌توان از کادر فنی و بازیکنان داشت!
درمورد وضعیت کنونی این باشگاه پرسش‌های زیادی قابل‌طرح است ولی در این روزهای حساس که کاسپین در جایگاه‌های انتهایی جدول است. همه اهالی فوتبال و دست‌اندرکاران باشگاه باید حداقل چند هفته توجه بیشتری به این داشته باشند که حداقل از سقوط این تیم پیشگیری کنند تا فصل بعد یک تصمیم عاجل برای این تیم گرفته شود.
نقش مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره در تقویت این باشگاه این روزها بسیار مهم و خطیر است و اگر شهرداران و مدیران عالی اجرایی نتوانند این باشگاه را با تصمیم‌های خود حفظ کنند طبعا خاطره نه‌چندان خوشی از شهرداران در ذهن جامعه ورزش و خصوصا فوتبالی‌های باقی خواهد ماند.

دوم- تکلیف هیات کشتی قزوین بالاخره با انتخاب محمود حیدری روشن شد و انتظار می‌رود دوران بی‌ثباتی و بی‌برنامگی در این هیات ورزشی مهم و تاثیرگذار پایان یابد.
 محمود حیدری چهره شناخته‌شده و باتجربه‌ای در ورزش و کشتی قزوین است ولی برای تحول وزنده‌کردن این رشته قدیمی و قهرمان‌پرور تجربه و شناخت، کفایت نمی‌کند. ایجاد جو همدلی و اتحاد و دوری جستن از حاشیه‌ها و استفاده حداکثری از پتانسیل‌های استان می‌تواند هنر متفاوت بودن محمود حیدری در این عرصه خطیر باشد.
قزوین بعد از احسان لشگری، کشتی‌گیر مطرحی نداشته و تیم‌های کشتی قزوین سال‌هاست در کشور حرفی برای گفتن ندارد. وضعیت اداری هیات هم که دیگر عیان است.
حیدری راه سختی در پیش دارد و هر چه زودتر باید کمر مشکلات را خاک کند تا به چهره‌ای ماندگار در کشتی قزوین بدل شود و این مهم به دست نمی‌آید مگر با وحدت و همدلی اهالی کشتی که امیدوارم این روند محقق شود.

امیر رجبی

شنبه 29 آبان 1395
15:04:30