کاشت تابلوی تبلیغاتی به‌جای درخت!

صدای مردم
کاشت تابلوی تبلیغاتی به‌جای درخت!

نصب تابلوهای تبلیغاتی هرروز در قزوین بیشتر می‌شود؛ به‌حدی‌که در خیابان فردوسی شمالی و دانشگاه هرروز فضای سبز وسط خیابان را می‌کنند و پایه‌های این تابلوها را نصب می‌کنند. رشد بی‌رویه تابلوهای تبلیغاتی با این تعداد و به‌وفور، منظر شهری را مخدوش می‌کند.


مسوولان شهرداری اجازه ندهند به‌هرقیمتی برای کسب درآمد‌های تبلیغاتی این تابلو‌ها به‌جای درخت کاشته شود!        
 - احمدزاده

فکری برای جاده تاکستان بکنید


در جاده قزوین–تاکستان، هیچ دوربین کنترل سرعتی وجود ندارد و خودرو‌ها با هر سرعتی که مایل باشند در این جاده حرکت می‌کنند که این وضعیت در شب بسیار خطرناک است. با نصب دوربین، رانندگان از ترس جریمه هم که شده، آهسته‌تر حرکت می‌کنند و مسیر نیز برای رانندگان مقیدبه‌مقررات امن‌تر شود.                             
- طاهری

قابل‌توجه مسوولین بهداشت

نان‌ها مخصوصا لواش‌های بسته‌بندی‌شده که در مغازه‌ها عرضه می‌شود هیچ‌گونه علامت بهداشتی و مشخصات تولید‌کننده را ندارد و مشخص نیست در کدام نانوایی پخت می‌شوند. احتمال اینکه تاریخ انقضای این نان‌ها تمام شده باشد، وجود دارد؛ همچنین ممکن است هیچ‌گونه نظارت بهداشتی بر پخت این نان‌ها صورت نگرفته باشد. لطفا شرایطی ایجاد کنید تا نان‌های بسته‌بندی‌شده ازنظر بهداشتی کنترل شوند.                              
   - قاسمی

لوازم‌التحریر داخلی کیفیت ندارد

برای سال تحصیلی جدید، با نیت کمک به تولید داخلی، برای فرزندم لوازم‌التحریر ایرانی خریدم، اما متاسفانه کیفیت مناسبی ندارند و ناچار شدیم دوباره لوازم‌التحریر خارجی بخریم. درست است که باید از تولید داخلی حمایت کنیم، ولی حداقل صنعت‌گران وطنی برای حفظ اعتماد مردم، کیفیت تولیداتشان را بالا ببرند.                          
- ذاکرها

شنبه 24 مهر 1395
15:37:39