افزایش ترافیک و ضرورت حضور پلیس

صدای مردم
افزایش ترافیک و ضرورت حضور پلیس

با شروع فعالیت مدارس و افزایش تردد خودروها مخصوصا در ساعات ظهر در هسته مرکزی شهر، شاهد ترافیک شدیدی در خیابان خیام، بوعلی و طالقانی هستیم و متاسفانه حضور چندانی از پلیس راهنمایی و رانندگی مشاهده نمی‌شود. از فرمانده نیروی انتظامی استان تقاضا می‌شود به عدم حضور مؤثر ماموران پلیس راهنمایی در سطح شهر به‌ویژه در زمان آغازبه‌کار و تعطیلی مدارس نظارت بیشتری داشته باشند.                             
-سیدجوادیپل قدس شب‌ها مسدود است
از زمانی که پل قدس افتتاح شده، شب‌ها از ساعت23، مسیر تردد خودروها از این پل مسدود می‌شود و برای عبور به‌ناچار باید تغییر مسیر داد. چقدر خوب است شهرداری برای احترام به حقوق شهروندان با نصب بنر از مردم عذرخواهی کند و درباره مسدود بودن مسیر اطلاع دهند که حداقل مردم دچار سرگردانی نشوند.                   -رضایی

  کمبود دستگاه عابربانک را رفع کنید
در سراسر خیابان حیدری فقط یکی دو دستگاه عابربانک فعال است. خیابان نواب صفوی 3عابربانک دارد که فاصله آن‌ها بسیار از هم دور است؛ این دستگاه‌ها در بیشتر روزهای هفته یا خالی از پول هستند یا خارج از دسترس و نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد. خیابان هادی‌آباد هم فقط 2دستگاه عابربانک دارد که جواب‌گوی نیاز شبانه‌روزی مردم نیست. لطفاً شعب بانک‌های استان، این موضوع را بررسی کنند.                                                       
-تقوی

   قابل‌توجه سازمان تأمین اجتماعی
قزوین فقط یک بیمارستان تأمین اجتماعی دارد. درحالی‌که از ۱۵سال پیش تاکنون شهرک‌های جدیدی با جمعیت بالایی به قزوین اضافه شده‌اند. رشد روزافزون شهرک‌هایی مثل مهرگان، دانش، اقبالیه، الوند و... هرروز بر جمعیت قزوین اضافه می‌کند. بیمارستان رازی جواب‌گوی این‌همه بیمه‌شده تأمین اجتماعی نیست. خواهش می‌کنم تعداد مراکز درمانی دولتی را افزایش دهید.                         
-شیرخورشیدی

سه شنبه 6 مهر 1395
14:01:46