قاضی سابق هدف گلوله قرار گرفت

قاضی سابق هدف گلوله قرار گرفت

قاضی سابق دادگستری در جریان یک درگیری در آبیک، هدف گلوله قرار گرفت و مجروح شد.دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک با اعلام این خبر تاکید کرد: این حادثه ارتباطی با شغل سابق و فعلی فرد مصدوم که درحال‌حاضر وکیل پایه یک دادگستری است، ندارد.
صبح روز چهارشنبه‌ هفته‌ گذشته صدای شلیک گلوله در یکی از خیابان‌های شهر آبیک، ساکنان این محله را سراسیمه از خانه بیرون کشید. آنان که با شنیدن صدای تیراندازی به‌سرعت خود را به خانه یک وکیل دادگستری که صدا از آنجا بود، رسانده بودند با پیکر غرق‌درخون این قاضی بازنشسته و وکیل دادگستری روبه‌رو شدند و بلافاصله پلیس را در جریان قرار دادند.
به گفته قاضی سعید احمدزاده، دادستان شهرستان آبیک، تحقیقات اولیه نشان می‌دهد روز حادثه فرد مجروح به‌همراه ضارب درحال صرف صبحانه بوده‌اند که مشاجره‌ای بین آنها که ارتباطی به شغل سابق و کنونی این وکیل دادگستری نداشته، در می‌گیرد که در جریان این مشاجره که به درگیری ختم می‌شود، ضارب 30ساله با یک اسلحه کوچک دست‌ساز به‌سمت صاحب‌خانه شلیک می‌کند و سپس متواری می‌شود.
براساس اظهارات دادستان، حال عمومی مصدوم که هم اکنون در بیمارستان بستری است مساعد بوده و تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی آبیک برای ردیابی و دستگیری فرد ضارب ادامه دارد.

شنبه 6 شهريور 1395
17:06:57